Що зійде перше? Сніг чи асфальт?

0 299
Що зійде перше? Сніг чи асфальт?
Що зійде перше? Сніг чи асфальт?

Як тільки почав танути сніг, більшістю старих вузьких вулиць міста пересуватися стало неможливо. Тротуари на вулиці Зеленій чи вулиці Шевченка і влітку не залишають пішоходам простору для маневру, але в період ранньої весни вузькі брудні тротуари й не менш брудні дороги у вибоїнах становлять загрозу чистоті одягу тих, хто ризикує йти тими тротуарами. Кілька днів тому довелося бути свідком ситуації, коли в темну пору доби на вулиці Зеленій машина, що потрапила колесом у яму, перетворила в замурзане опудало жінку, яка чекала маршрутку на зупинці. Як мала далі пересуватися містом ця людина, сказати важко.

Що зійде перше? Сніг чи асфальт?
Яма біля Катеринівського ринку

А от чому не працюють двірники й комунальники, хоча б по мірі можливості очищаючи тротуари й дороги від грязюки – мали б відповісти керівники міста. Зараз приморозок, тому є час підготуватися до танення снігу і розчистити хоча б вузькі тротуари. Бо інакше тим, хто по них ходить, треба запасатися скафандрами.

Якщо ж без жартів, то нині на вулицях міста потрібно бути по справжньому обачними: яма на одній із фотографій до матеріалу знаходиться на пішохідному тротуарі біля ринку “Катеринівського”. Глибина цієї вибоїни трохи більше 50 сантмметрів. Що буде, якщо вступити в неї по необачності, думаю описувати не потрібно… Перелом ноги фактично гарантований.

Що зійде перше? Сніг чи асфальт?
Та ж сама вибоїна
Коментарі
Завантажується...