Щирим серцям здолбунівчан подякували за зібрані кошти для солдатів-земляків

0 279
Щирим серцям здолбунівчан подякували за зібрані кошти для солдатів-земляків
Щирим серцям здолбунівчан подякували за зібрані кошти для солдатів-земляків

В цьому році вперше за час, коли Україна відстоює незалежність зі зброєю в руках, місто  Здолбунів відзначило свій день народження масовими заходами під назвою «Щирі серця – хоробрим серцям».

Здолбунівська міська рада, за ініціативою міського голови І.О.Ольшевського, поставила перед собою мету – зробити все можливе для того, щоб матеріально підтримати солдатів-земляків, які зараз мобілізовані  і перебувають в зоні бойових дій, або проходять  військову підготовку  на  базі  різних військових частин. З такою пропозицією ми звернулись до громади міста, підприємств установ, організацій, політичних сил, громадськості.

       В результаті підрахунку коштів, які були зібрані під час благодійних  акцій, можемо твердо сказати, що наші спільні зусилля себе виправдали  і  30987,05  грн. тому підтвердження.

        То ж сьогодні дякуємо всім, хто долучився до виставок-продажів декоративно-ужиткового мистецтва та різноманітних смаколиків приготованих власними руками, від продажу яких вдалося зібрати 9473.7 грн., а саме працівникам відділу освіти Здолбунівської райдержадміністрації, учням та вчителям загальноосвітніх шкіл число 1,3,4,5,6, гімназії, працівникам дошкільних установ «Грайлик», «Усмішка», «Дзвіночок», ТзОВ Комунальних підприємств, комунального підприємства  «Здолбунівводоканал», клубу «Життєлюб», приватним підприємцям Тишкун Р.Р., Клочеку С., студії «Арт-маестро».

        Заслуговують подяки  учасники конкурсу на найсмачніший шашлик приватні підприємці Максимчук В.  та Болотнюк А.    за   760 грн., переможець конкурсу ВЗТП за 80 грн., а також депутат міської ради Голуб  М.П. за 1000 грн. та Сакулін А.В. за 300 грн. на кошти яких  було закуплено м’ясо для   волонтерського  шашлика , група волонтерів, яка теж була учасником  конкурсу і впродовж дня зібрала   7100 грн.

      Впродовж благодійного аукціону вдалось виторгувати 5061 грн. В цьому  велика заслуга ведучого,  депутата міської ради  Тищенка О.О. та всіх, хто надав лоти для аукціону, а саме:  учасники АТО Багамедов В., Петринка М., Прокопчук А., Казнадзей З., ТзОВ Комунальних підприємств, комунальні підприємства  «Здолбунівводоканал» та «Здолбунівкомуненергія», Центральна районна бібліотека та бібліотека для дітей і юнацтва, ЗОШ №1,4,5,6,7, ДНЗ «Дзвіночок», «Усмішка», «Грайлик», Станція юних техніків, Центру творчості дітей та юнацтва, дитяча організація «Харцерські  гуфець «Волинь», Здолбунівське  товариство  польської культури, Миколі Мокрику, Здолбунівська райспоживспілка, мешканці міста, які приносили лоти  відразу на  місце проведення аукціону.

       Не змогли б ми виручити 6000 грн. під час проведення лотереї «Нічна варта», в ході проведення  якої збирались кошти для приладу нічного  бачення, якби не подарунки від ТзОВ фірма «Ольвія», супермаркетів «Наш Край» та «Колібріс», магазину  «Каштан»,  Центральної районної бібліотеки,  приватних підприємців Вознюка В., Токарчук О., Улітенкової  К., Павліщук Р., Шевчук С., Мосійчук В., Приходько О., Антонюк Ю.,Олексюка Р., Новака І., Борцової О., радіотаксі «Європа» та  «Сова».

        Активно долучився до проведення  благодійних заходів і помічник народного депутата Володимир Ковальчук – він закупив кубки для нагородження переможця в турнірі з американського футболу, надав призовий фонд 1000 грн. учасникам  богатирських розваг, надав подарунок для переможця конкурсу на найсмачніший шашлик, придбав 100 лотерейних квитків, які подарував  учасникам змагань та інших культурно-мистецьких заходів. Також він організував безкоштовне чаювання для всіх здолбунівчан на площі Героїв Майдану.

       Підтримали ініціативу працівників міської ради і принесли зайві речі із своєї шафи працівники  дошкільних закладів та комунальних підприємств. За цю акцію було зібрано 703.0 грн.

Попрямував з Дня Міста  за місцем призначення БТР, відремонтований і запакований продуктами харчування та водою  працівниками  відбудовчого поїзда, щире їм за це спасибі.

      Надзвичайно вдячні за активну участь у культурно-мистецьких та спортивно-масових заходах працівникам Будинку культури цементників, районному будинку культури, міському клубу , відділу у справах сім’ї, ?молоді та спорту, ЗОШ № 3, 4, ДНЗ «Ладоньки», «Чебурашка», Товариству польської культури, товариству Червоного Хреста, баяністу Артюхову В.П. громадським організаціям  харцерів  та парної акробатики «STREET  WORKOUT»,  юним боксерам, керівникам та профспілковим  комітетам  локомотивного депо та ТОВ «Укрцемремонт – Здолбунів», команді з американського футболу «Здолбунівські орли», ДЮСШ «Колос», шахістам, народним умільцям та приватним підприємцям, які встановили ігрове обладнання і надали благодійну допомогу.

          Особливу подяку висловлюємо ПП Парчевському І. А. за встановлення і презентацію мотузкового парку в міському гідропарку.

      Дякуємо також керівникам та підприємцям ринків «Катеринівський», по вулицях 8 Березня та Заводській за  надані солодощі, фірмі ТзОВ «Промсервіс» за  60 пляшок мінеральної води, а також всім, хто приніс речі і малюнки в волонтерські намети.

      Не було б таким  ошатним місто до своїх іменин, якби не доклали максимум зусиль приватні підприємці Андрощук М., Кардаш А., Швецова Г. ,фірма «Відок», Вакулінський В., ТзОВ «Полюс ПТД»,  група благоустрою міської ради та працівники, які  працювали на громадських роботах (площа Героїв Майдану, інформаційний стенд), ПП «МВА» (заасфальтовані  дороги в гідропарку),  фірма «Нострадамус» (матеріали на ремонт лавок на території міста).

         Дякуємо голові Здолбунівської спілки учасників бойових дій та АТО Багамєдову В.Р. та всім учасникам АТО за активну участь в благодійних заходах; лічильній комісії, за участю учасників АТО Голуба В.П. та         Квачуна С.С. та депутата міської ради  Броніча А.Й. за збір скриньок  та оперативний підрахунок коштів.

      А ще хочемо подякувати всім здолбунівчанам, які прийняли участь в благодійних заходах і так щиро підтримали наших солдатів земляків.

    Зібрані кошти будуть витрачені на придбання одягу, взуття, спеціального спорядження, медикаментів, запчастин для військової техніки  для військовослужбовців-земляків, а також частина з них буде передана на потреби  полонених і поранених солдатів.

Детальний звіт про витрати буде опублікований робочою групою по збору коштів.

Валентина Капітула ,

секретар Здолбунівської міської ради  

Коментарі
Завантажується...