Службове розслідування в Здолбунівській школі завершене. Чи вирішить це проблему “хлопчика, якого били”?

0 376

Завтра після двох тижнів карантину відновлюється навчання в школі, і багатьох батьків, діти яких навчаються в ЗОШ №6, цікавить, чим же закінчилась історія з Емілем Присяжнюком. Нагадаємо, батьки п’ятикласника звинувачують однокласників сина в тому, що вони його б’ють і цькують (використовується модне слово булінг). Водночас, батьки тих самих однокласників і вчителі переконані: проблема в батьках хлопчика, які не помічають недоліків свого сина, а водночас тероризують школу безкінечними заявами в поліцію і всі можливі інстанції.

Після кількох сюжетів і публікацій у ЗМІ, відбулась зустріч батьків і вчителів з представниками влади району, і було вирішено, що відділ освіти проведе в школі службове розслідування.

За його результатами догани отримали завуч школи з виховної роботи Надія Середюк, класний керівник класу, де навчається Еміль Присяжнюк, -Ірина Домащук. Також догану має мама Еміля, яка працює в цій же школі, – Лариса Котюжанська. Клас перевели на третій поверх, де розташовані кабінет завучів і вчительська, посилено чергування вчителів по школі. З усіма учасниками конфлікту працюватиме психолог.

Чи допоможуть вжиті заходи вирішити конфлікт? Покаже час. Наразі можна лише додати, що за останній тиждень в різних інстанціях далі продовжують з’являтися скарги Лариси Котюжанської, а її чоловік і батько хлопчика Володимир Присяжнюк частенько буває в обласному управлінні освіти. Тому, хоч і хочеться сказати «завіса», є передчуття, що доведеться говорити «далі буде»…

Коментарі
Завантажується...