Сміття на Здолбунівському цементному заводі спалюють без відома влади?

Сміття на Здолбунівському цементному заводі спалюють без відома влади?

Zdolbuniv.com вже неодноразово писав щодо переходу цементного заводу на паливо з переробленого сміття. У різних ЗМІ обласного рівня ще з початку травня повідомлялось про те, що завод частково перейшов на паливо з твердих побутових відходів. Попри це 23 травня на запитання одного з жителів міста чи спалюють сміття на “ЦШК”, мер Здолбунова Ігор Ольшевський відповів наступне “На даний час сміття не спалюється на ПАТ «Волинь-Цемент» у зв’язку з тим, що сміттєсортувальний завод у місті Рівне ще не здано в експлуатацію. ”. Варто відзначити, що цілком можливо, пан Ольшевький підготував цю відповідь раніше, адже наш сайт повідомляв про те, що 20 травня сміттєпереробний завод на Рівненщині прийняли в експлуатацію. Ми вирішили запитати у людей, що працюють на заводі, яка там ситуація насправді. В результаті нам повідомили, що машини зі сміттям (фото такої машини і вказане в матеріалі) приїздять до заводу по кілька разів в день уже протягом не менш чим двох тижнів. В результаті досі не ясно, чи то сміття вже спалюють, чи то ні. Якщо не спалюють ,то куди складають величезну кількість навезеного альтернативного палива на заводі? В будь-якому випадку ми займатимемось цим питанням надалі, оскільки і сайт Dyckerhoff AG , і сайт міської ради Здолбунова відповіді на запитання не дає.

 • qwerty

  я звісно з повагою ставлюсь до редколегії сайту, але , вибачте, як було сказано в коментах до одного з попередніх матеріалів, це “Фейк-Сенсація-Здобунів”
  по-перше, фото машини зі сміттям не вказане в матеріалі, це звичайна вантажівка;
  по-друге, машини, що возять сміття – це спеціалізовані вантажівки з металевими контейнерами;
  по-третє, люди багато чого можуть казати, а неперевірені дані – це фікція. Про те, чи спалюється сміття, ЦШК повинен повідомити в офіційних ЗМІ, а до того можуть тривати пусконалагоджувальні роботи з не частим завезенням контейнерів 

 • кет

  Не знаю, що там має повідомити ЦШК, але ця машина заїжджає на територію ПАТ “Волинь-цемент” декілька разів на день. Люди, які працюють і спалюють це сміття кажуть, що працювати неможливо навіть в распіраторі. Смердота неймовірна.

X