"Солідарність" на "стовпах ганьби" у Здолбунові

“Солідарність” на “стовпах ганьби” у Здолбунові

Грізна і гнівна боротьба Миколи Орлова і його сайту та громадської організації за чистоту міста під час виборчої кампанії завершилась логічно і справедливо – стовпи Здолбунова  заклеєні листівками Блоку Петра Порошенка «Солідарність»! Про це редакції сайту сьогодні вранці повідомили пильні громадяни, які дорогою на роботу помітили агітаційні матеріали партії, першим номером якої до міської ради йде Микола Орлов.

Чекаємо матеріалу на «Здолбунів-сіті» про листівки безсовісних кандидатів від БПП «Солідарність», які засмічують місто. Або ж підтверджуємо, що Микола Вікторович і його однопартійці, як і зазвичай, керуються подвійними стандартами, з легкістю дозволяючи собі те, за що палко і пристрасно ганьблять інших.

Зокрема, в одній з публікацій згаданого сайту читаємо таке: «Завядки публікаціям в ЗС всі давно знають, що електроопори, які не пристосовані до поклейки політичної реклами – це і є стовпи ганьби на які кожен добровільно може причепити і себе, щоб решта знали що людині начхати на Закони вже тут у Здолбунові і тому треба йти до ВРУ щоб чхати на них із більш високої трибуни.»

Додати нічого – крім того, що для більш високої трибуни Орлов наразі обрав міську раду…

  • алекс философ

    Серьёзная политическая партия осуждает всяческую подлость,… если она не включена в программу партии

  • Ті хто “фани орлова”, що ставлять низькі оцінки матеріалу, ви може поясніть чому? Тільки не порушуючи правила коментування, звісно.

  • Микола

    Ай молодець

  • Клуша

    Та це ж підлі конкуренти поклеїли, що ви цього не розумієте? Для представників ПП це “гарна традиція” ще з двох попередніх виборів по всьому району – стовки з агітками обмотані кількома шарами скотчу.

X