Стало відомо, коли здолбунівський вчитель захищатиме свою честь і гідність у суді

0 416

Однією з найрезонансніших подій Здолбунівщини цього року став випадок у ЗОШ №5, коли вчитель англійської мови Роман Прилуцький взяв учня за вухо і поставив його біля дошки. Причому сам учень стверджує, що це була реакція вчителя на привітання «Слава Україні!».

Як відомо, вчитель отримав догану, яку він оскаржує в суді. Водночас Роман Прилуцький подав до суду позов про захист честі, гідності та ділової репутації. Відповідачами у цій справі він визначив редакційну колегію нашого сайту, персонально Світлану Ніколіну і маму учня Іванну Ходорчук. Третьою стороною у справі є Здолбунівська ЗОШ №5 та Здолбунівська районна рада.

Отже, суд призначено. У четвер, 20 грудня о 11.30 відбудеться судове засідання, де Роман Прилуцький спробує довести, що сайт і мама учня завдали йому шкоди на 132 тисячі гривень – саме таку суму планує отримати за свою честь і гідність пан Роман з трьох відповідачів.

Отже, що ж Роман Прилуцький написав у позовній заяві?

«Інформація, викладена у названій вище публікації, є неправдивою та такою, що порочить мою честь, гідність та ділову репутацію.

До того ж, після цієї публікації у соціальних мережах було штучно організовано хвилю цькування по відношенню до мене, де використовувалися погрози, нецензурна лайка, заклики до фізичної розправи. Без мого відома були розміщені мої світлини, які супроводжувалися образливими коментарями. Весь цей бруд читають батьки учнів, діти, колеги по роботі та багато інших користувачів інтернетом. На телевізійних каналах України «1+1», UA перший, Рівне – 1 із цього приводу були показані телевізійні сюжети, де неодноразово згадувалося моє прізвище. Більш того, російські телеканали також оприлюднили цю інформацію, показували сюжети цієї ситуації, але вже у своїй інтерпретації, що шкодить інтересам держави.

А 22.10.2018 року ще й Ходорчук Іванна Василівна (відповідач – 3) оприлюднила про мене неправдиву інформацію із цього ж приводу, яку виклала у своїй заяві на ім’я директора школи, вх..№13 від 22.10.2018р.»

Далі йдуть численні посилання на Конституцію України, закони і підзаконні акти та їх інтерпретація.

Зокрема, чудовим  зразком логіки Романа Прилуцького є такий абзац: «Тобто, для визначення інформації негативною, відтак, недостовірною, та покладення на відповідача обов’язку довести протилежне, достатньо, щоб позивач вважав, що поширена інформація порушує його майнові права».

Також повідомляємо, що судове засідання з приводу оскарження паном Прилуцьким догани заплановане на п’ятницю, 21 грудня, на 16 годину

Коментарі
Завантажується...