Стало відомо, з кого хоче отримати чималі гроші за свою честь здолбунівський вчитель

0 371

Роман Прилуцький вчитель здолбунівської школи захищатиме свою гідність та честь. І проситиме стягнути 132 тисячі гривень моральної шкоди з трьох відповідачів.

Про це UA: Рівне телефоном повідомив адвокат Романа Прилуцького Олег Бернацький.

– Там відповідачами є редакція колегії сайту інформаційного ресурсу “Здолбунів ком”, другим відпровідачем ми зазначили Ніколіну Світлану. Це член колегії цього сайту. І третій відповідач – мама цього учня. Виставили моральну шкоду 132 тисячі. Це в солідарному порядку буде стягнуто із трьох відповідачів, – розповів адвокат Романа Олег Бернацький.

Він також зазначив, що в понеділок подасть ще один позов до Здолбунівського районного суду, щоб оскаржити висновки шкільної перевірки. Вона, нагадаємо, з’ясувала, що учитель, взявши учня за вухо, порушив професійну етику. За це Роману Прилуцькому оголосили догану.

Мама учня Іванна Ходорчук раніше зазначала, що рішенням комісії задоволена. Але з огляду на те, що учитель замість вибачитися, зібрався судитися, змінила свою позицію.

Що ж, тепер ми нарешті знаємо, що це саме наш сайт, Світлана Ніколіна і мама учня Іванна Ходорчук посягнули на святе – на честь і гідність вчителя Романа Прилуцького. Поки що ми не знаємо, як саме це зробили, але знаємо, що наші спільні посягання він оцінив у 132 тисячі гривень.

Але якщо без жартів, то судовий позов Романа Прилуцького – свідчення реваншу антиукраїнських сил і їх впевненості у власній безкарності. Адже діти підтвердили: учитель взяв за вухо і відвів до дошки хлопця саме за привітання «Слава Україні!» Так, це жодним чином не відображено в догані, бо немає в нас покарання за непатріотизм. А за фізичний вплив на дитину – є. І яким же треба бути циніком, щоб вважати, що мати ще й має заплатити вчителю збитки! Подумайте кожен за своїх дітей: ваша дитина потрапила вчителю під гарячу руку, ви мали сміливість про це публічно розповісти, а тепер вчитель вважає, що потерпілий він, а ви ще й винні йому чималі гроші. Нормальна ситуація? Звісно, ні! Для всіх, крім Прилуцького.

Чому ж він такий відважний? Враховуючи, як оперативно на ситуацію з Прилуцьким відреагував телеканал «Россия», який присвятив темі захисту вчителя від націоналістів чимало часу, його політичні і релігійні погляди цілком підходять нашим ворогам. І хоч на московському телеканалі мова йшла про політичні переслідування антимайданівця Прилуцького, в реальному житті не на нього, а він подає в суд, вимагаючи грошей за свої міфічні страждання. Що ж, побачимо, хто в результаті виявиться потерпілим у цій трагікомічній історії. А вітатися з Прилуцьким у суді я буду «Слава Україні!» Почуємо, що він відповість.

Коментарі
Завантажується...