“Старе місто” готове передати всю виручку за три дні на лікування дитини

0 300
"Старе місто" готове передати всю виручку за три дні на лікування дитини
“Старе місто” готове передати всю виручку за три дні на лікування дитини

Надзвичайно рідкісну та людяну для сучасного часу акцію проводить Здолбунівська кав’ярня та клуб відпочинку “Старе місто”. Вони  організовують “благодійні вихідні” та готові перерахувати всю зароблену виручку з 19 по 21 січня на лікування тяжко хворої дев’ятимісячної дитини. Нижче наводимо слова мами дитини та просимо не залишатись байдужими:

“Благаю Вас допомогти врятувати життя моїй 9-ти місячній донечці Діанночці. У понеділок 24.12.12 тяжка інфекційна хвороба “менінгококцемія” за декілька годин здолала мою доню. З 24.12.12 по 31.12.12 Діанка була в комі.Лікарі шансів на життя взагалі не давали, але Господь Бог дав їй шанс на життя.Інфекцію вже поборено але лишились тяжкі наслідки, саме страшне це опіки 3-ї ступені.Вже 09.01.13 нас перевели з реанімациї в опіковий центр міста Донецька.

Вона потребує вашої допомоги
Вона потребує вашої допомоги

Ця недуга перетворила тіло донечки на суцільну рану.Зараз готуемось до першої пересадки шкіри, а за нею ще декілька та інтенсивне відновлення розумового і опорно-рухового розвитку дівчинки. Кожного дня на ліки іде до 2000тисяч гривень це окрім дорогущих аналізів та операцій. Всі кошти,що допомогли зібрати рідні та друзі, вже закінчуються,а попереду операції та довге лікування.Тому зараз звертаюсь до всіх не байдужих людей, допомогти зібрати кошти на на лікування.Як Ви всі знаете,без грошей ніхто лікувати не буде і бесплатного навіть бінта з спіртом не має… Від усього сердця вдячна тим хто відгукнеться на крик допомоги про порятунок доні.Нехай благословить Господь Бог!
З повагою, мама Лідія!

  • Сторінка Лідії Гуляй в однокласниках:http://www.odnoklassniki.ru/group/54223881437199
  • Для перерахування коштів на номер рахунку в ПриватБанку: 4627081201669657 Гулей Лідія Василівна
  • На ваші запитання готові відповісти по номеру телефону 095 939-28-75″

П.С: просимо долучитись до максимального репосту цієї новини, переслати по можливості кошти на рахунок вказаний вище, або ж як мінімум відвідати “Старе місто” з 19 по 21 січня. Окрім відпочинку для себе, ви принесете користь іншим.

Коментарі
Завантажується...