Стоматолог з 5-річним стажем став головним лікарем Здолбунівщини

0 257
Стоматолог з 5-річним стажем став головним лікарем Здолбунівщини
Стоматолог з 5-річним стажем став головним лікарем Здолбунівщини

Нещодавно змінив місце роботи головний лікар Здолбунівської центральної районної лікарні Зима Іван Ярославович. Кілька місяців обов’язки керівника виконував добре знаний у місті й районі Василь Миколайович Мацьоха. Проте більшість людей, які розуміють стиль діяльності голови адміністрації Віталія Шуля, розуміли, що призначений на посаду буде хтось інший, хто більше відповідає критеріям керівника району.

І ось, як стало відомо zdolbuniv.com, 17 вересня виконуючим обов’язки головного лікаря Здолбунівської ЦРЛ призначено мешканця села Біла Криниця Рівненського району Сухляка Владислава Олеговича. Сьогодні, 19 вересня, його представили колективу як нового головного лікаря. Відомо про нього небагато, зокрема те, що за освітою він стоматолог, але досвід роботи як у сфері стоматології, так і в будь-якій іншій, має мінімальний – за інформацією деяких депутатів районної ради, всього п’ять років. Хоча, якщо судити за біографічною довідкою, розміщеною на сайті адміністрації, працював він лише у 2012-2013 роках – це якщо не рахувати роботи санітаром десь у далекому 2000 році. Достеменно відомо, що останнім часом він працював завідувачем інформаційно-аналітичного відділу управління охорони здоров’я Рівненського міськвиконкому, а також був помічником керівника обласного УМВС з медичного забезпечення. Наскільки ці посади, особливо остання, могли забезпечити досвід, необхідний для керівництва районною лікарнею, сказати складно.

Також нам вдалося дізнатися, що Владислав Сухляк обраний депутатом Білокриницької сільської ради, причому як позапартійний кандидат, але за даними Державної реєстраційної служби України є керівником осередку Соціалістичної партії у селі Біла Криниця. Вочевидь, прагнення зробити кар’єру чиновника переслідувало нашого героя завжди, бо він також навчався у Львівському Національному медичному університеті, де здобув фах «організація та управління охороною здоров’я».

Здавалось би, чудова біографія, якби лікарня була установою на кшталт управління охорони здоров’я. Але головне призначення лікарні – лікувати людей, а посада керівника називається таки головний лікар, а не директор. Це складний і різноплановий механізм, де треба бути не тільки дипломованим чиновником, а й господарем, і лікарем, і розуміти там треба дуже багато різних проблем. Тому сумніви в компетентності молодого обдарування існують у багатьох депутатів районної ради, з якими довелося поспілкуватися. Сподіваємося, що на сесії районної ради, яка має затвердити призначення головного лікаря Здолбунівської ЦРЛ , голова адміністрації Віталій Шуль знайде логічні пояснення, чому на одну з найважливіших для мешканців району посад призначено людину, яка не має достатнього досвіду ні лікарської, ні управлінської роботи та зовсім не знає району, за здоров’я жителів якого має відповідати.

Коментарі
Завантажується...