Суддя відмовилася від справ за позовом здолбунівського вчителя, звинувачуваного в насильстві щодо учня

0 419

Сьогодні мало відбутися судове засідання за позовом вчителя ЗОШ №5 містам Здолбунова Романа Прилуцького, в якому він оскаржував винесену йому догану. Нагадаємо, догану він отримав за те, що застосував насильство щодо учня, взявши його за вухо і відвівши до дошки. Як стверджує сам учень, це була своєрідна відповідь учителя на його привітання «Слава Україні!» Але то вже інша історія, ми поки що про догану.

Суд переносили вже кілька разів, і то на прохання сторони позивача – то Прилуцький хворий, то його адвокат у відрядженні. Сьогодні адвокат Олег Бернацький з’явився нарешті на засідання, і була надія, що судове засідання таки відбудеться. Правда, Романа Прилуцького не було – він нездужає, як пояснив адвокат.

Але надії на те, що суд буде, виявилися марними. Суддя Лілія Ємельянова оголосила про самовідвід, оскільки знайома з позивачем, тобто Романом Прилуцьким, більше десяти років, і перебуває з ним у товариських доброзичливих стосунках. Сказала, що на судове засідання за іншим позовом Прилуцького (до сайту і до мами учня про захист честі та гідності) можна не приходити – буде той самий самовідвід.

Що тут скажеш… З одного боку, суддя ніби зробила все правильно – вона справді добре знає Романа Прилуцького. Вони обоє хористи церкви ікони Казанської Божої матері міста Здолбунова. Церква, відповідно до поглядів Прилуцького, російська.

Але суддя знала про це два місяці тому, коли її призначили розглядати ці справи. Відбулися (вірніше, мали відбутися, але були перенесені) вже кілька засідань. То чого треба було тягнути аж досі, щоб взяти самовідвід?

Тепер справа піде на розгляд до іншого судді, і він призначатиме новий розгляд. Схоже, що суди за позовами Прилуцького приречені стати довготривалими. А ще дуже схоже, що позивач нікуди не поспішає і не зацікавлений у тому, щоб швидко довести свою правоту. Можливо, є якісь обставини, про які нам не відомо.

Наразі ж чекатимемо нових дат судових засідань.

Коментарі
Завантажується...