Світлана Ніколіна

Світлана Ніколіна

От і завершились чергові вибори. Короткі й дочасні, але показові в усіх відношеннях. Наш сайт два тижні практично не працював, бо ми чудово розуміли, що кожен матеріал буде витлумачено опонентами по-своєму, а гризня здолбунівського «політикуму» між собою набридла всім, хто займається хоч чимось корисним. До речі, зауважте, скільки вільного часу на постійне коментування всього підряд є в наших «друзів». Таке враження, що, за кращими традиціями ФСБ Росії, вони найняли цілі бригади безробітних коментувальників. Так що, враховуючи ці нюанси, вирішили зробити паузу.

Але повернімось до виборів. Я вдячна кожному мешканцю району, який мене підтримав і зрозумів мою позицію. Переконана, що парламент бізнесменів недовговічний і безперспективний, як і ті політичні проекти, які його цими бізнесменами наповнюють. Проте Україна не має часу на очікування. Ми в стані війни, і кожна хвилина, витрачена на щось інше, лише примножує трагедії постраждалих.

Більшість виборців, як і два роки тому, орієнтувалась на розкручені політичні бренди і їх лідерів. Це не погано і не добре – просто наразі ситуація саме така. Проте тепер, коли вже все позаду, з повагою до вибору земляків скажу про те, що болить.

Зверніть увагу – ні Богдан Файфура від «Народного фронту», ні Олександр Дехтярчук від Блоку Петра Порошенка нічого не пропонували виборцю, ми не бачили ні їх листівок, ні газет, де б роз’яснювалась їх позиція і плани в парламенті. Їм було достатньо розвісити банери, де прізвище просто «прив’язувалось» до назви популярної політичної сили. Зрештою, це ж стосується киянина Віталія Дем’янюка, який в останній тиждень розмістив плакати з логотипом «Свободи». І все! Цього досить для  результативного голосування. Бо здебільшого той, хто обирає партію, шукає її ж кандидата в списку мажоритарників.

Тому своїм результатом на Здолбунівщині я цілком задоволена. Вночі отримала «есемеску» з невідомого номера, суть якої звелась до теми «антирейтинг зашкалює». Не знаю, хто з моїх «любих друзів» її писав, але і мій рейтинг (а він по району в середньому очікується відсотків вісім), і мій антирейтинг – лише МІЙ, мною заслужений. А ви, шановні опоненти, кочуєте з партії в партію, прикриваючись то Ющенком, то Кличком, то тепер уже Яценюком і Порошенком. А спробуйте піти на вибори без розкрученого (не вами!) бренду – я з задоволенням подивлюсь на саме ВАШ результат. Недарма тому ж Файфурі в Дубно на дебатах і ведучий, і присутні говорили про те, що непогано б трохи про себе, а не лише про Арсенія Петровича.

Тому я вдячна, що немала частина моїх земляків підтримала мене як свого можливого представника, не зважаючи на всі бренди.

І ще одне. Кожна ідея в політичній рекламі може сприйматися або ні. Так і витвір нашої команди з асоціаціями на Маргарет Тетчер і Далю Грібаускайте може сприйматися або ні. Проте я маю право заявити про те, що саме ці жінки-політики для мене є зразком. А чиїсь хворі фантазії про порівняння – ну що ж, кожен судить по собі, або як каже один мій однопартієць: «Що людина говорить – вона говорить про себе». Тому зважати на чиєсь ущербне самолюбство я не буду. Леді не розвертаються, панове!

Для свого району, для своїх друзів, сусідів, родичів, які тут живуть, я й далі працюватиму як громадянка і людина. Для того щоб боротися з російськими атомниками, московською експансією через церкви, щоб допомагати нашим солдатикам, щоб відстоювати нормальних людей на різних посадах (і без них) мені не був потрібен депутатський мандат. Я це робитиму й надалі. Головне – перемогти зовнішнього ворога, а з внутрішніми перевертнями якось розберемося.

                                                                  Світлана Ніколіна

 

 

 • Народний Місник

  Яких там вісім відсотків, мрійниця. Менще одного відсотку одним словом Консервна леді, якій навіть духи мертвих неспроможні допомогти!))))

 • Народний Місник

  А до справжньої леді як до неба рачки!

 • Народний Місник

  Всі погані тільки вона хороша.Спочатку хочаб борги людям повіддавала би а тоді вже блєялаб свою брехню!

 • Тарас Кривда

  Та не підтримала тебе пані вчителько немала частина земляків, а ти обдурила немалу частину земляків, бо до ВРУ ти не йшла, і наперед знала, що не пройдеш туди жодним способом. Що розуму немає? Не схоже! То для чого було брати участь у виборах? Для чого було йти і виконувати технічні функції в технології виборчої компанії? Чому ти, лукава вчителько, боїшся сказати, цій немалій частині обдурених тобою земляків, правду, що тебе ваблять тільки гроші, які заробляються на виборчих компаніях?

  • Світлана

   Що людина говорить – вона говорить про себе. Вам видніше, що вас вабить.

 • 555

  Вредна і підла … крапка… яка б,є в спину .

 • Олександр

  Спроба відверто висказатися про свої враження після виборів в любому випадку заслуговує поваги. Не думаю, що шановні коментатори-аноніми спромоглися б на це. Пані Світлано, я не належу до Ваших фанів, але Ви так переконливо в останньому абзаці висказалися про Ваше прагнення працювати на Україну і без депутатського мандату – хто ж заважає. Лупайте цю скалу і дай Вам Боже.

  • Світлана

   Дякую на доброму слові)))
   До речі, ви дуже вдало підібрали цитату з “Каменярів”. Не по відношенню до мене – кожному з нас далеко до франкових образів. Але щодо ситуації в країні протягом всіх років Незалежності ми таки справді рухаємося за матрицею цієї поезії. Сподіваюсь, що “бо вам призначено скалу сесю розбить” – то таки про наше покоління…

X