"Свобода" маніпулює свідомістю своїх читачів?

“Свобода” маніпулює свідомістю своїх читачів?

Наш сайт вже повідомляв про те, що у Здолбунові відбулась смолоскипна хода приурочена черговій річниці бою під Крутами. Повідомляв наш сайт і про те, хто на ньому виступав. Проте очевидно деякі інші сайти вважають, що електорат “зхаває все”, і вирішили до ораторів у Здолбунові приписати ще одного – народного депутата Олега Осуховського від партії “Свобода”. Саме це ми можемо прочитати на сайті Рівненських “Свободівців” перейшовши за ЦИМ посиланням (якщо матеріал буде коректно виправлено, то ми зберегли скріни, які ви можете переглянути в цьому ж матеріалі). Звісно, згідно з абзацом про “виступ” не сказано те, що він це сказав саме біля пам’ятного знаку Бандері. Але в попередньому абзаці є слова “Хода завершилася мітингом біля пам’ятника Провідникові Української нації Степанові Бандері”, а вже наступний починається зі слів “народний депутат-свободівець Олег Осуховський зазначив:”. З цього вже випливає те, що саме біля погруддя Бандері були сказаний цей спітч. Але навіть не це вказує на брехню “партійної прес-служби”, а абзац інший – відразу під реплікою Осуховського: “Перед присутніми також виступив керівник фракції ВО “Свобода” в Здолбунівській районній раді Олександр Бондарець. Якщо хтось виступив “також”, то цілком очевидно згідно правил української мови, що попередній мовець був  першим, або ж попереднім. Проте всім достеменно відомо, що ніякого Осуховського там не було.

Коментар Сергія Кондрачука

Коментар Сергія Кондрачука

Навіщо ця брехня була сайту “Свободи” для мене не зрозуміло. Окрім того, позицію нашого сайту поділяє і чи то “нашоукраїнець” чи то “ударівець” Сергій Кондрачук, який у соціальній мережі facebook написав наступне: “Читаю про наш захід на сайті ВО “Свобода” (посилання на матеріал Свободи) і не розумію, для чого писати, що в акції взяв участь Олег Осуховський, якщо його там і в помині не було???? Хлопці, та на брехні України не побудуєш… І не підставляйте так Олега…”. Цей запис ми також заскрінили і виклали для наших читачів. Навіщо “Свобода” так відверто бреше на своєму офіційному сайті для нас, напевно, залишиться загадкою.

 • hex

  <sarcasm>
  Ай молодці!
  Так тримати!

  Давайте будемо човпти одне одного: УНП – Свободу, бандерівці – мельниківців. І то – на людях!
  Хай москалики стоять збоку, дивляться, які ми запеклі і – _Б_О_Я_Т_Ь_С_Я_ !
  </sarcasm>
   
  А не краще було би чи то Вам, чи то Кондрачуку (а краще – обом, незалежно один від одного) зв’язатися зі свободівцями і вказати на недоречності у їхній публікації, щоби вони їх тихенько виправили ?
  Доброзичливо, без наїздів.
  Бо ж хіба УНП і Свобода (втім, як і Кондрачук) не заявляють про спільну мету – вільну і незалежну соборну Україну ?
  А от виглядає, що мета не спільна.
  Схоже, кожен «прокачує» має свою мету.
  Одні й другі – свої сайти, а третій – свій профіль у ПейсБуці.
  <sarcasm>
  Ось це – насправді важливо і цінно. Заради «прокачати» можна і побратима прилюдно у грязюку втоптати, особливо якщо його погляди хоч трохи відмінні від моїх власних.
  </sarcasm>
  ————-
  Щоби не «прокачувати» себе – підписуюся псевдо і резервною поштою.
  Бувайте здорові!

X