“Свободівці” просять у Здолбунівчан грошей на відкриття погруддя Бандері

0 361
"Свободівці" просять у Здолбунівчан грошей на відкриття погруддя Бандері
“Свободівці” просять у Здолбунівчан грошей на відкриття погруддя Бандері

Наприкінці жовтня в Здолбунові на Рівненщині буде встановлено погруддя Степанові Бандері. Патріотичні сили Здолбунівщини завершують збір коштів на перший пам’ятний знак у Рівненській області Героєві України Степанові Бандері. Лишилося зібрати близько 15 тисяч гривень. Один із ініціаторів встановлення погруддя, депутат фракції ВО “Свобода” в Здолбунівській міській раді Віталій Чернецький звертається до усіх, хто може допомогти завершити цю благородну справу.

“Як і планувалося, погруддя буде встановлено в Здолбунові 21 жовтня 2012 року. На сьогодні ми узгоджуємо програму урочистого відкриття погруддя Степанові Бандері. Але зараз найбільшою проблемою є збір коштів. Не дивлячись на спротив влади, нам врешті-решт вдалося разом реалізувати поставлену мету. Тому ми закликаємо всіх небайдужих допомогти у зборі коштів на перший на Рівненщині пам’ятник Герою України Степанові Бандері. Не вистачає близько 15 тисяч гривень, які потрібні для розрахунку з архітектором. На разі вже зібрано понад 40 тисяч гривень,” – зазначив депутат-свободівець Віталій Чернецький.

“Участь у зборі коштів брала велика кількість людей. І що саме цікаво жодної копійки не було взято з місцевого бюджету. Гроші на відкритий рахунок клали як прості громадяни, так і депутати різних рівнів. Патріотичні політичні сили Здолбунівщини чи не вперше показали як ефективно вони можуть працювати об’єднавшись навколо спільної мети,” – зазначив керівник фракції ВО “Свобода” в Здолбунівській районній раді Олександр Бондарець.

Гроші можна перераховувати за такими реквізитами: АТ Банк “Фінанси та кредит” р\р: 29095260902980. Зкпо: 25894576. Мфо: 333603. Призначення платежу: безготівкове перерахування коштів на будівництво погруддя С. Бандери в м. Здолбунові. Платіжна картка: 4476 0701 0062 1770

Прес-служба Рівненської обласної організації ВО “Свобода”

Коментарі
Завантажується...