Отець Юрій, фото pruxod.ucoz.ua

Отець Юрій, фото pruxod.ucoz.ua

У неділю після завершення вшанування жертв політичних репресій священик УПЦ Московського Патріархату отець Юрій підійшов до Світлани Ніколіної, результатом чого став такий діалог:
Отець Юрій: Я хочу вас попередити, щоб не чіпали мене і мою сім’ю.
Світлана Ніколіна: Та я вас і не чіпаю.
Отець Юрій: Священика чіпати не можна. Не чіпайте мене і мою сім’ю.
Світлана Ніколіна: Я вас не чіпаю!
Отець Юрій: Я погрожую вам карою божою за те, що ви чіпаєте священика.
Світлана Ніколіна: Ну в такому разі ви й не священик. Щоб ним бути, мало одягнути рясу. А свої претензії треба було висловити публічно, якщо вони у вас є.
На цьому розмова завершилася. Залишаємо за читачами право самим судити про те, хто правий у цій ситуації. Оскільки отець Юрій не повідомив, у чому полягає «чіпання» його і його сім’ї, думаємо, що це пов’язано з публікацією на нашому сайті матеріалу з приводу відзначення в місті 9 травня, оскільки там згадано сина отця Юрія, який прийшов на урочистості з георгіївською стрічкою.

 • Patriot678

  Світлано! Чи Вам немає чим зайнятися? Якщо Ви політик то займайтеся суспільно- політичною роботою у нашому місті.В той час коли агресор окуповує Україну Ви у Здолбунові напередодні виборів розпочинаєте ”полювання на відьом”.

  • Світлана

   Так от якщо агресор окуповує Україну, то син священика не мав би гордо носити символи цього агресора. Хоча навіть і в цьому випадку за ним ніхто не “полював”. Просто констатували факт. А от священик якраз дозволив собі погрози, чомусь іще й іменем Бога. Не думаю, що це правильна позиція.

 • Avredika

  Священник не повинен так себе поводити, а тим паче погрожувати. Це проти всіх церковних канонів.

 • Дмитрий Королёв

  Священик московської церкви…… ну просто пимпец… где же авторрчик такую церковь увидел…. безграмотность зашкаливает на Этом горе сайте семьи великих политиков(((((

 • Patriot678

  Те що Світлана Ніколіна ”політик” чую вперше. Ніколіну як ”господарника” здолбунівчани памятають з 2005 по 2007 рр. Вона зі своїм заступником Козачком ”нагосподарювали” добре.

 • … і тут змієязичний Костик мовив:
  – Дітішечки! Хіба повинна віруюча сім’я боятись будь-якої розправи, якщо є Царство Боже і Бог прийме кожну святу душу? І чи краще було б, щоб політичний Дєвачєк вибачився за незручності перед священнослужителем?
  – ІЗИДІ, САТАНИНСЬКЕ ОТРОДІЄ!!! – гуртом вигукнула доросла малеча, і на цьому свято закінчилось.

 • Кларк Кент

  я взагалі не розумію, чому разом з КПУ та іншою “брєдятіною” не заборонити УПЦ МП – як церкву окупанта-агресора(не говорячи про всі історичні аспекти) – це ж яке поле пропаганди в межах країни… а всю власність МП – перевести на КП
  так, є багато порядних, толкових священників – яким не має значення – в якій церкві служити Богу – залишити служити; інших – таких як вищевказаний – заборонити будь-який доступ до служіння (не знаю, на скільки правдивий діалог, але такого собі дозволяти говорити не можна навіть простим людям, не те що отцям )
  до речі, про священників УПЦ МП за останні декілька років – лише негативні відгуки з новин (хто знає краще – поправте)
  а людям, мені здається, все рівно в яку церкву ходити – та, що ближче в ту і ходять… то в чому проблема?!

 • Sergiy

  позакривайте свої пащеки і не чіпайте церкву не вам вирішувати яку церкву забороняти виродки!!!

  • Типовий представник УПЦ МП. Ваш пост залишу, як приклад “культури і духовності” московської церкви.

 • Неперевершена

  З нього такий отець як з мене стриптизерша. Я Вас умоляю.

X