Свято музики і патріотизму: завтра вокальне тріо “Мірина” співатиме для здолбунівчан

0 437
Свято музики і патріотизму: завтра вокальне тріо "Мірина" співатиме для здолбунівчан
Свято музики і патріотизму: завтра вокальне тріо “Мірина” співатиме для здолбунівчан

Завтра в Здолбунові буде справжнє свято музики і патріотизму – концерт нашого чудового колективу «Мірина».  Ірина Мельник, Михайло Мельник, Наталя Саваринська  знову даруватимуть нам своє мистецтво. Не знаю, чи є в Здолбунові колектив, який би так багато і професійно працював останніми роками на концертах, урочистостях, фестивалях. Чудові голоси, цікавий і різноманітний репертуар – все це робить Ірину, Михайла і Наталю улюбленцями публіки і одним з кращих наших колективів.

Проте не будемо про музику – почути й побачити «Мірину» ви зможете завтра, в суботу, 7 листопада, о 15 годині в Будинку культури цементників. Переказати мистецтво неможливо – його треба відчути. Тому приходьте на концерт!

А я ще хочу додати кілька слів про громадянську позицію наших улюбленців. Пам’ятаєте той страшний день 22 січня 2014 року, коли День Соборності був омитий кров’ю Сергія Нігояна, а пізніше й інших героїв Майдану? У Здолбунові планувалось свято, в районний будинок культури прийшла тодішня «регіональна» влада. Кілька громадських активістів вийшли на сцену, щоб не дати можливості виступити заступнику голови адміністрації. Але коли поруч з активістами стали артисти, в тому числі й колектив «Мірина», люди в залі також наважились підтримати протест. Я не пам’ятаю, що тоді співала Ірина Мельник, але пам’ятаю сльози, які потоком лилися з її очей, пам’ятаю тремтіння в голосі. Якби не наші артисти, якби не Ірина, Михайло, Наталя та інші, другого дня не відбулося б перше в Україні захоплення людьми приміщення адміністрації, не написали б заяви заступники Шуля.

Коли ж на українські землі прийшла війна, Ірина Мельник займалась активною волонтерською роботою. Саме в будинок культури люди зносили і звозили продукти, які потім сортували і пакували працівники РБК і в обідню перерву, і після роботи. І роль Ірини в цій важкій роботі була далеко не останньою.

Були й виступи перед бійцями в госпіталі і на полігоні, був неодноразовий збір грошей на мистецьких акціях. Так, була й допомога під час трагічних поховальних церемоній, коли далеко не кожен наважується пропустити через душу весь негатив і людську біду.

[youtube]p0_Ku3VUjOI[/youtube]

Але завтра – свято! Квіти, оплески, пісні! Запрошуємо всіх прийти і подякувати нашим улюбленим артистам і за працю, і за патріотизм, і за пісні!

Коментарі
Завантажується...