Син сепаратиста, що живе в Здолбунові, впевнений у власній безкарності

0 539

У так званому «міліцейському» будинку на селищі живе чи не найодіозніший персонаж нашої області – Михайло Бузинарський. Чому він там живе і взагалі що робить у Здолбунові, ми вже писали свого часу на підставі постів у мережі фіейсбук рівненської журналістки Інни Білецької http://zdolbuniv.com/city/nahorodoyu-za-separatyzm-zdolbunivchanynu-stala-zemelna-dilyanka-u-rivnomu.html.

Тоді ця зустріч  змусила мене про багато що згадати: як у далекі вже часи після Помаранчевої революції Михайло Бузинарський з Донецька прибув до Рівного працювати в новоствореній приймальні Президента Ющенка. Прибув, щоб бути «смотрящім» в області, бо тодішній голова адміністрації Василь Червоній влаштовував далеко не всіх в тодішній київській верхівці. Як високо злетів за часів Віктора Матчука, ставши одним з активістів «Нашої України». Як потім очолив «Український вибір» Віктора Медведчука… Як влаштував стрілянину на трасі Київ-Чоп, як отримав фальшиве посвідчення учасника АТО…

Тепер Михайло Бузинарський знову в грі. Він очолює в області осередок партії «За життя» кримінального злочинця Вадіма Рабіновіча, що морочить голову українцям через належні йому телеканали https://m.znaj.ua/politics/myhajlo-buzynarskyj-9-travnya-my-vshanovuyemo-pamyat-tyh-hto-svoyim-zhyttyam-vidstoyav-nashe-zhyttya-i-nashu-nezalezhnist. Я не хочу про рейтинги цієї структури і якусь патологічну тупість наших виборців. Ближче до виборів у тих, хто купився на брехню Рабіновіча, буде шанс у всьому розібратися – побачимо, чи захочуть і зможуть.

Але тепер історія  з Бузинарським отримала продовження. У нього підріс син Андрій. І ось що написала вчора зранку все та ж Інна Білецька:


«Це Андрій.

У Андрія вилучили посвідчення водія.

У Андрія немає техпаспорта.

Андрія вчетверте оформляють по 130.

Сьогодні це ДТП і 2,14 проміле алкоголю. Раніше були наркотики.

Чоловік, в чию машину він в‘їхав, минаючи перехрестя на червоний сигнал світлофора, каже, що автомобіль не підлягає відновленню.

Я питаю Андрія, що він вживав – алкоголь чи наркотики. Андрій каже, що і алкоголь, і наркотики. А ще Андрій каже, що його відпустять, а мені п.зда.

Каже, що дасть пару доларів хлопцям, і мене уб‘ють.

І Андрій не боїться. Бо після трьох 130-х він досі за кермом. І йому нічого не є.

Від нього дуже смердить алкоголем і йому байдуже.

Прізвище Андрія – Бузинарський.

Його тато очолював Український вибір Медведчука на Рівненщині.

А на початку війни – відділ спецоперацій МВС.

Його тато постріляв з вогнепальної зброї людей на трасі Київ-Чоп. І йому нічого не було.

Юрій ЛуценкоСергій Князєв, мені боятися? В цій країні можуть дати раду хоча б таким?

Це тільки частина відео.

І головне, те, що він вчудив – це адмінвідповідальність. Додому хлопчик піде. Мішати алкоголь з наркотиками. Приторговувати. Знайде іншу машину і поки когось не уб‘є, нічо не буде.

Хоча депутат днями убив і теж п‘яний, і влетів хіба шо на капусту.»

Додати нічого. Ми живемо в світі, де виправдовують Кернеса, а генпрокурор говорить про те, що це через хворобу прокурорів (усіх дев’ятнадцяти). Ми живемо в світі, де про те, що ми цупимо ліс, нам кажуть британські експерти. Де бурштиновою мафією вже ніхто не переймається. Де за дзвінком Медведчука недолугі режисери, які невідь-чого взялися знімати фільм про Василя Стуса (!!!), прибирають сцену суду і взагалі такого персонажа, як Медведчук – тим самим цинічно зґвалтувавши пам’ять про Стуса.

В цьому світі Андрію Бузинарському нічого не буде…

Революція гідності не завершена. Доведеться починати все спочатку.

Коментарі
Завантажується...