То чого ж хотів здолбунівський “терорист”?

0 268
То чого ж хотів здолбунівський "терорист"?
То чого ж хотів здолбунівський “терорист”?

Нещодавно історія з дивним «терактом» у Здолбунові, коли на колії поблизу міста знайшли псевдо вибухівку, стала предметом для обговорення і нерозуміння. Адже ніхто й досі не знає, що за текст містився в таємничій записці, яку знайшли на місці події. Спершу йшла мова про політичний контекст, нібито пов’язаний з вимогою звільнення Юлії Тимошенко, а то , мовляв, наступного разу все буде по-справжньому.

Проте, як стало відомо редакції сайту з обізнаних джерел, записка містила набагато приземленішу вимогу, а саме відновлення руху електрички Здолбунів – Красне, яка останні півроку постійно потрапляє в епіцентр політичної боротьби. Адже під час парламентської виборчої кампанії восени минулого року рух цієї електрички був тимчасово відновлений кандидатом у народні депутати по нашому округу Данилом Корилкевичем як свідчення його турботи про людей. Як тільки пан Корилкевич вибори програв – електричку знову скасували. Тепер її відновленням клопочеться обраний народним депутатом Валентин Королюк. Ну й, зрештою, саме повернення в розклад руху цієї електрички й було вимогою невідомого поки що «терориста».

До речі, тепер зрозуміло, чому саме в загальному відділі адміністрації, де зберігаються всі звернення громадян, правоохоронці шукали почерк «підривника». Адже логічно припустити, що ця людина може бути серед тих, хто підписував листи зі скаргами на скасування поїзда. Хоча не думаємо, що той, хто мирно підписує листи, потім біжить організовувати теракти. Та й куди ефективніше було б для влади таки почути якщо не кожного, то принаймні тих людей, для яких ця електричка життєво необхідна, і відновити її рух, ніж ловити по району доведених до відчаю «терористів».

Коментарі
Завантажується...