Товариство Польської культури провело у Здолбунові свято для дітей зі всієї Рівненщини

0 450

Щороку 1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей . У цю неділю з нагоди першого дня літа настоятель римо-католицького храму св.Апостолів Петра і Павла о.Андрій Щіслович гостинно приймав численних гостей дитячого свята, яке було організоване Товариством польської культури Здолбунівщини, за сприяння Генерального консульства Польщі в Луцьку.
Святкування розпочалося о 13:00 урочистою Службою Божою. Після Божественної Літургії відбулося урочисте відкриття заходу та невеличкий почастунок гостей.
Після цього для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, що опинились у складних життєвих обставинах, вихованців притулків Олександрійської школи-інтернат І-ІІІ ступенів, Костопільської спеціальної ЗОШ І-ІІ ступенів, Мізоцької спеціальної ЗОШ – інтернат І-ІІІ ступенів та всіх гостей чекав святковий концерт.
В зв’язку з тим, що на вулиці йшов дощ, концертна програма, ведучими якої були Петро Гордієнко та Діана Матвійчук розпочалася у храмі. Учасників свята привітали консули Республіки Польща у Луцьку Дорота Дмуховська та Кшиштоф Савіцкий, голова Здолбунівської райдержадміністрації Олександр Бухало, голова Здолбунівської районної ради Василь Тимощук, секретар Здолбунівської міської ради Валентина Капітула та начальник відділу культури та туризму Олена Мазепа.
Після офіційних привітань діти радували присутніх своїми виступами. На імпровізованій сцені у храмі лунали пісні, декламувалися вірші, грали на музичних інструментах та танцювали запальні танці. Всі учасники – вихованці шкіл-інтернатів підготували свою програму, яка була цікава усім присутнім.
Привітати дітей приїхали представники Товариств польської культури Острожчини та Дубенщини, Спілки поляків на Україні з м.Славута.
Здолбунівські дітлахи теж подарували гостям свої виступи. Запам’ятається глядачам танець у виконанні Анни Моргун та ансамблю народного танцю «Зоре цвіт», пісні у виконанні Діани Матвійчук та Петра Гордієнка. Щиру посмішку та бурхливі оплески викликав концертний номер у виконанні наймолодших артистів – Ярослави та Дмитра Саюків, декламування вірша у виконанні Вадима Поліщука.
Захід виявився людним – в атмосфері відчувалася радість та святковий настрій, який заполонив усе навколо. Навіть дощ не став на заваді дитячим розвагам. Солодка вата, стрибки на батуті, боді-арт викликали неабиякий інтерес, що відобразився на дитячих личках щирою посмішкою та веселим сміхом.
Дитяче свято завершилося врученням грамот та подарунків дітям, які взяли участь у заході.

 

Коментарі
Завантажується...