Третя школа перетворюється на майданчик для пейнтболістів

0 291
Третя школа перетворюється у майданчик для пейнтболістів
Третя школа перетворюється у майданчик для пейнтболістів

Вже не перший рік Здолбунівчани, що проживають у районі селища цементників, чують від кандидатів до рад різних рівнів обіцянки таки посприяти добудові нового корпусу третьої школи. Проте проходять вибори і обіцянки вже вкотре залишаються лише обіцянками. По нашій інформації з території недобудованої школи ще кілька років тому людей час від часу виганяли, а от цього року майбутній заклад освіти абсолютно перестав бути “недобудовою” і став “закинутим будмайданчиком”. Принаймні про це можна судити з того, що тепер на території цього об’єкту проводяться цілком публічні заходи.
Зокрема, зовсім нещодавно, 22 та 24 лютого на території недобудованої школи (фактично — будівельного майданчика) відбувалися пейнтбольні ігри організовані клубом “Адреналін” (місто Рівне). Про те, чи брали організатори гри дозволи у міської ради, або ж адміністрації школи ми насправді не цікавились. Не цікавились по причині того, що на територію будівельного майданчику апріорі заборонений вхід навіть окремим громадянам. Про проведення будь-яких публічних заходів на таких локаціях взагалі ж не йдеться у жодному із законів.

Скріншот із соціальної мережі де чітко написано місце події та чий це корпоратив
Скріншот із соціальної мережі де чітко написано місце події та чий це корпоратив

Звісно, можна було б припустити, що це є поодинокі випадки, і збираються на такі ігри люди спонтанно. Проте 22 лютого на території недобудованої школи в пейнтбол гралися зовсім не підлітки, а співробітники фірми “Реноме” (половина будівель Рівного побудовані не без їхньої участі), які таким чином влаштували собі корпоратив. А отже виникає цілком логічне питання — хто допустив на територію будівельного майданчика, який вже понад 15 років знаходиться без відповідної консервації (консервація — захист залізобетонних конструкцій) посторонніх людей, і хто б відповідав за смерть когось із них, у випадку якби металічна арматура, що підтримує бетонні перегородки таки не витримала? Питання думаю риторичне. В такому випадку клуб “Адреналін” просто зник би, а влада і адміністрація школи говорили б що вони тут ні при чому і взагалі вперше про це чують.

Коментарі
Завантажується...