Триває суд, де вчитель зі Здолбунова заперечує, що карав учня за патріотичне вітання

0 1 163

13 березня у Здолбунівському районному суді мали продовжитися два підготовчі завдання по справі захисту честі та гідності Романа Прилуцького, повідомляє 0362.ua.

Нагадаємо, вчитель іноземної мови Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 5 подав до суду на маму учня школи Івана Огородника Іванну Ходорчук та редакційну колегію сайту «Здолбунів.ком». Адже ті, на думку вчителя, образили його честь і гідність. І вимагає з них за це грошову компенсацію у розмірі 132 тисячі гривень. Адже пані Іванна та редакційна колегія сайту оприлюднили інформацію про те, що Роман Прилуцький покарав Івана Огородника за привітання “Слава Україні” на уроці.

Проте засідання, де відповідачами виступають редакційна колегія сайту “Здолбунів.ком” та Іванна Ходорчук, так і не відбулося. До зали суду не з’явилася пані Іванна. Клопотання про перенесення вона не подавала.

Як розповіла нашому журналісту Іванна, про засідання вона не знала. Їй не прийшла повістка.

– Я хотіла прийти. Але не знала, що буде сьогодні. Напевно, це в нас так пошта працює. До того мені йшли повістки на одну адресу, тепер вказала іншу для суду. Можливо, через це, – зазначила Іванна Ходорчук.

До слова, пані Іванна виступає не тільки відповідачем. Жінка подала зустрічний позов на Романа Прилуцького.

Не з’явився до суду і сам позивач Роман Прилуцький. Причин своєї відсутності суду він не надав. Натомість захищати його права прийшли два захисники Олег та Павло Бернадські.

Тож через відсутність Іванни Ходорчук суд засідання переніс на 28 березня.

Натомість підготовче засідання про оскарження висновків шкільної комісії Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 5, за результатами якої Роман Прилуцький отримав догану через ту саму ситуацію з Іваном Огородником, відбулося.

Представники позивача клопотали про долучення до справи, як співвідповідача, шкільної комісії, а також про допит у якості свідків Світлани Ніколіної, Іванни Ходорчук та батьків дітей, яких опитували під час службового розслідування випадку. Окрім цього, просили відповідача надати додатково для розгляду у суді деякі документи.

Клопотання сторона відповідача підтримала частково. Як зазначила представниця школи Леся Мокрицька, шкільна комісія не є ні юридичною, ні фізичною особою, тож не може стати співвідповідачем. А Світлана Ніколіна, і Іванна Ходорчук не можуть бути свідками, адже не брали участі у роботі шкільної комісії.

Окрім цього, представниця відповідача клопотала про допит свідків, про що сторона позивача не заперечувала.

Тож суд вирішив відмовити визнати шкільну комісію як юридичну особу та зробити співвідповідачем, також школа має надати для розгляду у суді оригінали наказу про створення комісії, акту службового розслідування і наказу про винесення догани. Натомість як свідків опитають Іванну Ходорчук, батьків дітей, яких опитувала шкільна комісія та самих членів цієї комісії.

Наступне засідання також відбудеться 28 березня.

Коментарі
Завантажується...