Цементний завод у Здолбунові шукає альтернативу рівненському сміттю для палива

0 177
Цементний завод у Здолбунові шукає альтернативу рівненському сміттю для палива
Цементний завод у Здолбунові шукає альтернативу рівненському сміттю для палива

Німецька компанія “Дікерхофф”, яка є власником ПАТ “Волинь-Цемент”, поки не збирається висувати фінансових претензій Рівненському сміттєпереробному заводу, який мав постачати альтернативне паливо на підприємство. Ця угода не виконується, бо у грудні сміттєпереробний зупинився через суперечності в українському законодавстві — зокрема, досі в державі не визначено тариф на переробку побутових відходів.

Євген Щербаков, комерційний директор ПАТ “Волинь-Цемент”:

— Компанія “Дікерхофф” витратила 5 мільйонів євро на переобладнання своєї лінії для прийому альтернативного палива на заводі “Волинь-Цемент”. Це немалі гроші. Втім, мені невідомо, щоб нині компанія “Дікерхофф” вела роботу з формування фінансових претензій до сміттєпереробного заводу.

Я не вважаю, що в нинішній ситуації висувати якісь санкції було б доцільно. Ми, навпаки, хочемо налагодити тісну співпрацю. Наприклад, у Польщі подібні проекти досить успішно працюють. Сподіваюсь, що з часом і в нас він буде ефективним. Наразі наша лінія з прийому альтернативного палива перебуває на плановому щорічному ремонті. Плануємо запустити її не раніше весни.

Окрім Рівненського сміттєпереробного заводу, у нас були й інші постачальники альтернативного палива. Щоправда, їх не дуже багато було. Тому нині працюємо над розширенням кола таких постачальників, аби не залежати від ситуації на сміттєпереробному заводі.

Влад ІСАЄВ для rivnepost.rv.ua

Коментарі
Завантажується...