Центр Здолбунова захаращений купами обрізаних гілок (фото)

0 203

Уже третій день до нас звертаються роздратовані громадяни, оскільки вся вулиця Незалежності захаращена купами обрізаних гілок. Люди обурені, бо в травні ніхто обрізку дерев не проводить. Крім того, в районному будинку культури в суботу відбувався випускний вечір ЗОШ №1, а в неділю там же святкувався Міжнародний день захисту дітей. М’яко кажучи неестетичний вигляд вулиці не покращував настрою учасникам святкувань, додаючи своїх мінусів до безкінечного дощу.
Як з’ясувала редакція сайту, дерева посеред літа міські комунальники обрізали за приписом ДАІ – буйна зелень заважала огляду вулиці водіями. А вивезти обрізане до вихідних з невідомих причин не встигли.
Не будемо сперечатися з ДАІ щодо того, чи необрізані каштани були найбільшою проблемою для безпеки дорожнього руху в місті (хоча щось не чути про приписи дорожнім службам з приводу катастрофічного стану доріг міста, які б так само миттєво виконувалися), але якщо вже обрізали ті дерева, треба було вивезти. Не встигали – треба було обрізати з понеділка. А то залишені посеред міста купи гілляччя не виглядають як зразок піклування про рідне місто.

Коментарі
Завантажується...