Екс-очільник Одеської державної обласної адміністрації Міхаіл Саакашвіллі після ток-шоу Савіка Шустера написав на своїй офіційній сторінці у facebook гнівний пост про Олю Ферар – активіста “Народного контролю” і журналіста одного зі здолбунівських сайтів. Зокрема, Міхаіл написав, що “Ось цей «незалежний» журналіст із Рівного, Ольга Ферар, обізвала мене популістом і іншими епітетами. Вона помічник депутата від БПП Миколи Орлова, якого багато разів звинувачували в корупції. Ось хто з нами бореться, це до відома моралістів, які вважають, що мені слід ковтати їх брудні звинувачення”. У коментарях Оля спробувала парирувати, що ніколи не була помічником Миколи Орлова (офіційно це справді так), проте, схоже, ніхто з коментаторів на це уваги не звернув. screenshot-www-facebook-com-2016-12-17-06-56-02

 • измаильчанин

  якщо не звернули уваги,не було,на що звертати.курва-вона завжди курва.журнашлюха БППшная!

 • Юрий

  Врезала Михе не в бровь, а в глаз. Правды Михо ты тоже не любишь, и как базарная баба ищешь разные фотки в свое оправдания.

  • Петро

   Пісьнув Юрас, з Здолбунівсіті!

 • Петро

  Олька знову гавномьот включила. Проте в Здолбунові всі знають нашу Ольку і робочий псевдонім у неї є “СОСУЩА ГОЛОВА”!

 • Такс. Всі попередні коментатори відправляються читати правила. Яка б людина не була – тут не здолбунівсіті, де навіть власник дозволяє ображати інших.

 • Петро

  Добре! Хто це Ольга Ферар? Чому вона журналіст може називати, саме називати особу різними визначеннями, знаючи що вони образять цю особу, які досить спірні і навіть не відповідають реальності, а саму Ферар – таку собі “журналістку” називати так не можна. Тим більше що це її соціальна поведінка в реальному житті і нічого не видумано? І до речі пан Орлов, на якого ви намагаєтесь бути не схожим, давно робить так як в видаляю чи коментарі. Тому ваша газета скоро буде без коментарів як і у Орлова.

  • Пане Петро. Я не женусь ні за коментарями ні за відвідуванністю. Я знаю що в нашого сайту є стала аудиторія, яка його читає і мені цього достатньо. Слова які ви вжили до Олі, (яку я і сам не вважаю еталоном чесності чи журналістської етики) не є допустимими на жодному ресурсі окрім як на порнографічному під відео. Тому, звісно ,такі коментарі будуть видалятися. У нас на сайті можна писати все що завгодно, але не ображаючи інших. Якщо вам цікава моя думка особисто – так, оля банально провокувала Міхо і це не личить взагалі нікому, а тимпаче журналістам.

   • Петро

    Правда – це не образа! Чи не так?

    • Якщо підтверджена чимось окрім ваших здогадок.

     • Петро

      Ну вибачте не можу! Не збираю я засоби контрацепції! Але якщо вам це цікаво ми можемо обговорити це питання особисто.

 • Світлана

  як журналіст-Ольга мала висвітити таку подію,як приїзд Саакашвілі на Рівнещину-не кожного тижня такі особи з”являються. Якби вона там була-таки мабуть стаття би була. Значить не було там Ольги Ферар,а тому-дійсно виникає питання про причину виникнення запитання до Міхо.Ольга звинуватила Саакашвілі в цирку-який він влвштовує , коли прибуде преса.Питання некоректне,т.я.з такими людьми ЗАВЖДИ їздить хтось,хто знімає сюжет.І хто вона така,щоб хамити президенту країни ,успішно провівшому реформи,які нам навіть не сняться з нинішньою владою ?

  • Оксана

   На Бога, Оля-не журналіст. Вона громадсько активна, енергійна молода дівчина, з притаманною сучасній молоді надмірною самовпевненістю та відчуттям власної значимості, але- не журналіст, як на мене…

   • Світлана

    коли вона задавала питання-представилась журналісткою невеличкого місцевого видання.В ході перепалки вона це ще раз повторювала.

X