У пожежі в здолбунівській лікарні можуть бути винними наркомани

0 211
У пожежі в здолбунівській лікарні можуть бути винними наркомани
У пожежі в здолбунівській лікарні можуть бути винними наркомани

На наступній сесії районної ради буде розглядатися питання «Про хід виконання програми виконання Концепції реалізації державної політики у сфері протидії поширенню наркоманії, боротьби з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів на 2012-2015 роки в Здолбунівському районі». Неймовірно довга і незрозуміла назва питання ховає просту суть – як у нас в районі з наркоманією справи?
Доповідачем з цього питання є головний лікар Здолбунівської центральної районної лікарні Владислав Сухляк. На засіданні профільної комісії районної ради розгляд цього питання викликав інтерес присутніх депутатів і запрошених. Коротка інформація про виконання програми була цікавою тим, що присутні дізналися, що в районі на обліку перебуває 60 наркоманів, з них двоє підлітків. Звісно, офіційна статистика далека від реальності, а зусилля лікарів ніколи не матимуть результату, якщо міліція не підключиться до вирішення проблеми. Не на папері, а насправді.
Коли прозвучало питання про причини пожежі в лікарні, обговорення перейшло в дещо інше, але не менш важливе русло. Адже за однією з версій, підпалити конюшню могли наркомани, оскільки територія лікарні не охороняється. Бюджет уже багато років порожній, послуги державної служби охорони не оплачуються. Що ж до сторожів, які колись були в лікарні, то вони в даній ситуації не допоможуть нічим, бо не піде дідусь чи бабуся розганяти наркоманів і пияків, які кубляться навколо лікарні.
От і виходить, що виконуючи свої обов’язки щодо «протидії поширенню наркоманії», районна лікарня виявилася можливим об’єктом «діяльності» саме цих осіб.
До речі, зі слів головного лікаря, міліція досі не надала жодних висновків щодо причини пожежі в конюшні, та й особливо цією темою не цікавиться. Тож нічого дивуватися, що всі знають про присутність наркоманів на території лікарні, крім правоохоронців Здолбунова.

Коментарі
Завантажується...