У римо-католицьку парафію м.Здолбунів призначено ще одного священика

0 410

OLYMPUS DIGITAL CAMERA27 грудня, у день пам’яті апостола і євангеліста Йоана Богослова, Здолбунівська римо-католицька парафія св.Апостолів Петра і Павла отримала нового священика. Земовіт Коперський прийняв свячення пресвітерату з рук Апостольського адміністратора Київсько-Житомирської дієцезії, Єпископа-ординарія Луцької дієцезії Віталія Скомаровського.

Урочистість відбулася  у луцькій катедрі св. Апостолів Петра і Павла.

Випускник Львівської Вищої Духовної семінарії св. Йосифа у Брюховичах, уродженець  м.Пйонки (Польща), Земовіт Коперський готувався до цієї події, проходячи практику як диякон у парафії св.Апостолів Петра і Павла у м. Здолбунові та Острозі, проводячи катехизаційні навчання.

В цей день, разом з єпископом співслужили священики Луцької дієцезії, а також гості з Львівської архідієцезії.

На урочистість приїхали родина неопресвітера, семінаристи та диякони та численна кількість вірних парафіян зі Здолбунова, Острога, Рівного.

Єпископ Віталій побажав нововисвяченому пресвітеру бути ревними служителями Святих Таїнств, мати радість і насолоду від служіння у Церкві, а також дав настанову пам’ятати, що дар священства отримав для людей. Місію, довірену Христом-священиком, має виконувати завжди з радістю і щирою любов’ю, шукаючи не своєї користі.

Наприкінці Меси о. Земовіт висловив особливу подяку єпископу за свячення та довіру, а своїм батькам та наставникам за виховання та повчання.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAВідтепер священик  Зимовіт Коперський служитиме вікарієм та допомагатиме настоятелю римо-католицької парафії св.Апостолів Петра і Павла у Здолбунові о.Андрію Щісловичу.

Святкова пріміційна, тобто перша, Служба Божа, яку очолить новий священик відбудеться у  костелі св.Апостолів Петра і Павла у м. Здолбунів 22 січня 2017 року.

Коментарі
Завантажується...