Трішки більше тижня тому у Здолбунові відкрився супермаркет найбільшої української мережі “АТБ”. Більшість жителів міста з нетерпінням очікувала цієї події і висловлювала сподівання, що в новому маркеті не буде старих “хвороб” Колібріса. Проте сьогодні у соціальній мережі Facebook користувач Дмитро Корольов в спільноті “Здолбунівщина політична” залишив наступне повідомлення:

Багато писати, не буду, просто залишу це тут, АТБ Здолбунів 04.01.2017 фото зроблені з інтервалом 1 хвилина. очікувалось все, але пізніше… а тут так в наглу розводити…

Окрім цього Дмитро приєднав до публікації три фото. Висновки, напевно ,кожен повинен зробити свої, проте ми рекомендуємо уважно звіряти ціни в чеці з тими, що виставлені по залу. А супермаркету “АТБ” хочеться побажати бути уважнішими і не повторити долю “Колібрісу”.

 

 • Віта

  Аналогіно! були перед Новим роком, але нажаль чек роздивлялися вдома і зрозуміли що ціни різняться.На вітрині було дешевше ,в чеку дорожче!

 • Генадій

  Ви дебіли. На ціннику написано Яблучно-грушевий, а автор взяв і пробив яблучний неосвітлений, що стоїть поряд.

 • Vera Zakharchuk

  Різні соки – різна ціна. Яблучний і яблучно-грушевий – то трохи різні напої і ціна звісно різна. І пану Корольову слід уважно дивитись, що знімає для підтвердження. Так можна накатати скарг про махлювання практично із всіма продуктами. А просто слід дивитись, що береш

 • Ivan Salyga

  Будь ласка, видаліть цю статтю. Вона недоречна. Або хоча б змініть заголовок.

  • Олександр

   А що ж тут недоречного? Споживачі висловлюють свої враження і спостереження, допомагають менеджменту покращувати обслуговування…Озвучу й своє перше враження, яке далеке від позитивного. Як для щойно відкритого супермаркету, то чому оті усі виставлені пляшки так густо поприпадали пилом? Розумію, що формат дискаунтер – це товари за нижчими від середньориночних цінами, але ж не хто-зна якої давнини чи й застарілі. Побувавши в цьому “новому магазині”, не вийшов з почуттям задоволення, тим паче новизни і свіжості. Ну, і як завжди буває, хочеться більше дізнатись про новий об”єкт соціальної інфраструктури: хто ж про це благо подбав у нашому місті, яку репутацію має, звідки “пішов” і т.д. Дізнався, здивувався, не в усе повірив, але запитань виникло більше, як відповідей:
   http://teren.in.ua/2017/02/12/v-ternopoli-vidkryyetsya-supermarket-shho-spivpratsyuye-z-terorystamy/;
   https://antikor.com.ua/articles/210574-krety_uspeha_atb_deshevye_produkty_i_krymskie_magaziny;
   https://antikor.com.ua/articles/208903-ukrainofobija_v_atb_ryba_gniet_s_golovy

X