У здолбунівській квартирі матері Володимира Ковальчука невідомі побили вікна

0 318
У здолбунівській квартирі матері Володимира Ковальчука невідомі побили вікна

Інколи на деякі речі зовсім не звертаєш уваги, роками проходячи повз. А потім наче прозріння – от же воно, прямо перед очима було, а ти й не помічаєш…

Так і з оцими дивними прибудовами до будинку 44 по вулиці Шкільній у Здолбунові. Ці прибудови з’явилися доволі давно, не менше п’яти років тому. Люди собі з двокімнатної квартири зробили майже будиночок – з окремим входом, з терасочкою… А що, кави випити надворі влітку так приємно… Хоча що тут приємного, коли повз тебе пробігають десятки й сотні мешканців навколишніх багатоповерхівок, поспішаючи на роботу і з роботи? Ну але в господарів квартири, видно, свої уявлення про приватність.

От тут і питання: хто ж ці господарі? Живучи поруч, сто разів пробігаючи-проїжджаючи повз, я теж про це не думала. Аж тут виявилося, що кілька днів тому нечемні зловмисники побили вікна в помешканні матері депутата обласної ради, радикала Володимира Ковальчука. А живе вона саме в цьому будинку. І так, правильно, ви вгадали – оця сіренька прибудова якраз і є «розширеною» за рахунок прибудинкової території її квартирою.

Я навіть не маю сумніву, що версія про помсту за політичну діяльність сина, яку озвучує власниця квартири, може бути правдивою. Бо в своїй діяльності Ковальчук часто переходить межу, а люди різні. Хтось міг обрати і такий шлях.

Кілька місяців тому Володимир Ковальчук несподівано очолив боротьбу за очищення корумпованої міської ради Здолбунова. Міського голову і працівників ради він не називав інакше як баригами і злодіями, звинувачуючи в численних незаконних рішеннях.

І, ви знаєте, я його підтримую. Бо вже й не знаю як родина Ковальчуків отримала дозвіл на цю ось конструкцію в багатоповерхівці. Якими нормами і хто користувався, видаючи такий дозвіл? А якщо його немає, то чому ніхто не реагує на таку «перлину архітектури»? До речі, в цьому ж дворі живе депутат міської ради від «радикалів», якого Володимир Ковальчук хотів бачити секретарем. Може, перш ніж наводити порядок в усьому місті, навів би його в своєму будинку?

Що тут скажеш… Побиті вікна – це погано і ганебно. Але тепер я точно знаю: якщо Ковальчук раптом стане міським головою Здолбунова (кажуть, вся спецоперація в міській раді й планувалася з перспективою на це), то місто ризикує стати такою ж сірою незаконною прибудовою до його «політичної» кар’єри.

Коментарі
Завантажується...