У Здолбунівського музею з’явиться надійний дах

0 300
У Здолбунівського музею з’явиться надійний дах

Останнім часом учні Здолбунівщини і гості нашого міста радо відвідують історико-краєзнавчий музей. Завдяки наполегливості директора Олега Тищенка десятки волонтерів і благодійників допомагають чимшвидше завершити ремонтні роботи і відкрити нові кімнати з експозиціями. Наразі працює лише кімната Небесної Сотні і героїв російсько-української війни.

Грошей, звісно, не вистачає, тому кожна спонсорська чи бюджетна копійка дуже важливі. Остання сесія Здолбунівської районної ради затвердила субвенцію із Рівненського обласного бюджету на капітальний ремонт покрівлі та частини приміщень будівлі Здолбунівського районного історико-краєзнавчого музею в сумі 262100 грн. Сума суттєва, і нарешті можна говорити про завершення ремонту даху вже найближчим часом. З’явилась вона в бюджеті області завдяки пропозиції депутата обласної ради Володимира Ковальчука. Треба сказати, що він давно допомагає музею, має хороші ділові стосунки з директором Олегом Тищенком. І це явно йде на користь справі. Сподіватимемося, що Володимир Ковальчук і надалі буде використовувати свою наполегливість і активність з користю для району.

Прикро лише те, що поки що музей не отримав раніше заплановані сто тисяч з районного бюджету. Мотивація проста – є сума з обласного, її вистачить на капітальні видатки згідно кошторису. Це правда. Але правда й те, що крім капітальних видатків музей потребує коштів на відкриття нових музейних кімнат. Будемо сподіватися, що районна адміністрація найближчим часом запланує додаткові кошти, щоб туристи і учні могли отримувати все більше інформації в нашому музеї.

Поки що ж іще раз запрошуємо здолбунівчан, учнів і гостей міста відвідати музей! Ви не пошкодуєте! А тих, хто може допомогти спонсорськими коштами чи волонтерською допомогою, закликаємо не соромитися – музей потребує робочих рук і ще чималих грошей на різні потреби.

Коментарі
Завантажується...