У Здолбунівському депо ремонтуватимуть рефрижераторні вагони

У Здолбунівському депо ремонтуватимуть рефрижераторні вагони

Державна адміністрація залізничного транспорту України (“Укрзалізниця”) закріпила вагоноремонтні депо за підприємствами – балансоутримувачами і операторами вагонного парку. Так, за державним підприємством “Український державний центр залізничних рефрижераторних перевезень” (ДП “Укррефтранс”), оператором критих вагонів, закріплені депо Здолбунова та “Ім. Т. Шевченка”. За інформацією “Укрзалізниці” метою даних змін є оптимізація витрат на ремонт вагонів і підвищення його якості.

  • Вагонник

    не рефрижератори а криті вагони. змініть заголовок, не всі правильно зрозуміють

    • ДЯкую за відгук. Зараз змінимо.

    • Заголовок я виправив, бо я справді в залізничній термінології не надто розбираюсь. Але подзвонив знайомому помічнику машиніста ,який сказав, що криті вагони у нас і так ремонтували. Тому або я щось не розумію, або ж рефрижераторні вагони теж відносяться до критих.

  • Вагонник

    В вагонному депо раніше ремонтували різні вагони від напіввагонів до колійної техніки але починаючи від 2012 року вагонне депо Здолбунів спеціалізується на ремонті універсвльних критих вагонів власності ДП “Укррефтранс”. Натомість криті рефрижераторні вагони це іншими словами вагони-холодильники або термоси, які в нас не ремонтують, скажу більше на даний час на Львівській залізниці працювало одне депо по ремонту рефрижераторів, знаходилось воно в Тернополі, а чи зараз воно працює не знаю. Тому критий вагон-рефрижератор та універсальний критий вагон  суттєво відрізняються по конструкції. Я відповів на ваше питання?

X