У Здолбунівському гідропарку може з’явитися сцена – про це сьогодні говорили депутати

0 289

    06 березня 2018 року, в Здолбунівській міській раді відбувся День депутата під головуванням міського голови Ольшевського І.О.

    Розпочалось засідання з того, що секретар міської ради Капітула В.В. нагадала депутатам про своєчасне подання е-декларацій у відповідності до вимог Закону України «Про запобігання корупції».
Далі депутати, згідно плану, обговорили порядок денний і проекти рішень чергової сесії.

    Керівник КП «Здолбунівводоканал» Мельник В.І. звітував про роботу підприємства за 2017 рік та детально роз’яснив ситуацію стосовно аварії на каналізаційному колекторі по вул. Шевченка. Станом на сьогодні каналізація відремонтована. Старі залізобетонні труби замінено на нові. Лишилося замінити частину пошкодженої водопровідні труби. Роботи, які будуть проводитись не зважаючи на вихідні дні, заплановано завершити до 10 березня.
Також депутатами був заслуханий звіт про роботу підприємства в 2017 році керівника КП «Здолбунівське» Потапчука С.В.

    Загалом близько сімдесяти проектів рішень погоджені та рекомендовані до розгляду на двадцять третій сесії Здолбуніської міської ради, в тому числі згідно заслуханих заяв.
Висловили свої пропозиції депутати та працівники ради щодо запропонованого проекту сцени в міському гідропарку, який представили працівники проектної організації «Тертал». Рішення щодо спорудження сцени ще не прийняте, адже частина депутатів вважає, що краще замовляти переносну конструкцію. Та й ціна має значення. Міський голова Ігор Ольшевський під час спілкування з проектантами саме ціну озвучив як одну з головних передумов співпраці. Наразі запропоновано ось такий візуальний варіант, який ви можете бачити на фото. Поки що проектна організація не назвала остаточної вартості, тому питання сцени ще буде обговорюватися.

І ось тут треба сказати про деякі моменти нашого здолбунівського життя. Гідропарк є візитівкою міста і його окрасою. Проте є активісти, які останні десять років головною мішенню обрали все, що робиться в гідропарку за ініціативою міської ради. Щоразу йде мова про непотрібність того чи іншого об’єкту, його дорожнечу чи навіть про корупційні підозри. Що не заважає тим самим активістам потім, коли, попри їх спротив, об’єкти таки будуються, включати їх у різні рейтинги «родзинок Здолбунова». У міської ради і справді ще багато планів і ідей щодо розвитку гідропарку. Головним ініціатором є Валентина Капітула, секретар міської ради. Проте якщо ми хочемо через десять років побачити цілісний комплекс омріяного пані Валентиною гідропарку, треба вміти її чути. А як чути, якщо не ходити ні на засідання комісій, ні на ось такі, як сьогодні, депутатські дні? Є два депутати, які не були за півтора місяця на жодному засіданні комісій! А через тиждень сесія! І що, знову буде ґвалт на все місто про те, що з депутатами не радяться і їх не чують? Як же ж вас почути, як ви відверто ігноруєте всі засідання, крім тих, де можна попіаритись, звинувачуючи міського голову в непрозорості?!

Переконані, що виборці мають право знати імена цих депутатів – це Микола Орлов з Блоку Петра Порошенка «Солідарність» і Станіслав Середюк з Аграрної партії. І це в той час, коли є депутати, які відвідують всі комісії і засідання! Бо їм небайдуже, бо вони справді цікавляться життям міста!

Немає часу? Депутатство – добровільне навантаження. Ніколи вам цим займатися, складайте повноваження. А просто використовувати міську раду як трибуну для протистоянь з міським головою не варто – це позиція не творення, а руйнування.

Отже, чекаємо сесії, і остаточних рішень з приводу справді ретельно обговорених питань.

Коментарі
Завантажується...