У здолбунівському католицькому храмі відбулось Перше Святе Причастя

0 244
У Здолбунівському католицькому храмі відбулось Перше Святе Причастя
У Здолбунівському католицькому храмі відбулось Перше Святе Причастя

30 червня 2013 р. у свято св. Апостолів Петра і Павла, в католицькому храмі відбулась урочиста подія – Перше Святе Причастя.

Вже традиційно, діти у віці від 9 років, які відчувають відповідальність за свої вчинки і можуть сказати Господу усі свої гріхи у таємниці Святої Сповіді, приступають до Першого у своєму житті Святого Причастя.

До цього моменту вони готувалися цілий рік, пізнавали Господа Бога, читали і розважали над Святим Письмом, щоб усвідомити, що таке таїнство Пресвятої Євхаристії.

Вісім дітей, які впродовж цілого року брали участь у катехетичних навчаннях, із хвилюванням очікували Святкової Меси, під час якої мали прийняти Ісуса до свого маленького серця.

Напередодні в суботу, переборовши свої страхи і переживання у Святій Сповіді, вони очистили свою душу та з чистим сумлінням чекали недільного ранку.

Урочиста Служба Божа цього дня промайнула швидко, як ніколи. Молитва Перед Святим Причастям і після нього, пісня, слова якої лунали з уст дітей по особливому щиро, пробуджували у присутніх хвилюючі емоції та переживання.

Після закінчення Святої Літургії кожен з восьми дітей – першопричасників отримав пам’ятні посвідки про день Першого Святого Причастя.

Діти словами та піснями дякували Богові, батькам та священику за це свято, яке їм надовго запам’ятається.

Батьки ж в свою чергу висловили слова подяки на адресу настоятеля храму о. Андрія за невтомну працю, науку, молитву і любов, вкладену у серця маленьких парафіян.

Після завершення всіх урочистостей, всі діти спільно сфотографувалися та були запрошені на солодкий стіл.

Коментарі
Завантажується...