Фото товару та чеку

Фото товару та чеку

Тема недобросовісної поведінки менеджерів та продавців єдиної мережі супермаркетів у Здолбунові під назвою “Колібріс” вже неодноразово піднімалась в інтернет-просторі Здолбунова, а  ввечері 12 липня у запропоновані новини в офіційній спільноті нашого сайту “Вконтакті” прийшло повідомлення про черговий “ляп” цієї мережі. Текст подаємо мовою оригіналу не вносячи жодних суттєвих змін: “Ну що Здолбунівчани =) Колібріс ЗНОВУ ДУРИТЬ людей !!!! Як видно на фото 1 ми бачимо Фісташки Мачо 125 г., які коштують в Колібрісі 33 грн. 79 копійок (фото 2, вибачайте за якість). Це для нас така ціна, а насправді на касі мені пробили ціну 44 грн. 39 копійок. Це на 10 грн. більше чим на самому ціннику (фото 3, все видно – ціну і дату, це було сьогодні !) На моє запитання до консультанта, що працює у цьому відділі: “чому така ціна?” я нічого по ділу не почув, вона просто сказала, що дівчата не поміняли ціннник. Ніякого вибачення, чи конкретного пояснення, я теж не почув =) Робимо висновки =))…

Наголошуємо, що цей матеріал не має на меті очорнити мережу супермаркетів “Колібріс”, проте ми просимо наших читачів уважно звірювати ціни вказані на цінниках і вибиті в реальному чеку. Адже якщо працівники маркету “не встигли” чи не захотіли поміняти цінник на фісташках то ніхто не може гарантувати, що цінники на інші товари вказані у чеку будуть збігатися із заявленими на полицях.

 • Наталія

  Колібріси -це є Луцька фірма, тому треба звертатись туди , бо вони вже тут на периферії роблять , що хочуть. Неправдиві ціни -то є обман покупців ,просто вони ще не “наривались ” на людей, що знають свої права ,як споживачі. Крім цін ,там ще повно просроченої продукції- все що розфасоване з вагового – 90% протерміновано. Я особисто ,після споживання моєю дитиною дитячого сирочка ,пробула з нею тиждень в інфекційному відділенні .Виявляється , навіть лікарі знають , що в цих маркетах відключають холодильники( для економії). Будьте уважні .

 • світлана

  я кілька разів намагалась розібратись з цінами, але в кращому випадку касири кивали головами на працівників у залі, а ті могли ще й нахамити, кажучи, що компьютер не помиляється. Ще цікава ситуація з акційним товаром. Приходить на телефон смс про ціни, приходиш, а товару немає. Відповідь – розкупили. Дезодорант, який стояв пів року і не був нікому потрібен???? розкупили за годину??? Я думаю, що акційнй товари працівники приховують, щоб потім продати по нормальній ціні і різницю привласнити. До речі, я зараз у відустці, але по смс про знижену ціну на цукор чоловіка вже три рази ганяла. Приходить – цукру і сліду немає Відповідь – розкупили. За пів години?
  І кому скаржитись?

 • ірина

  колібрісу ще дуже далеко до хорошого закладу торгівлі. та найбільш ганебно те, що на числені скарги, зауваження керівництво та навіть персонал не реагує, і потрібних висновків не робить, ніяких змін в організації роботи закладу немає. це саме гірше. якби поряд був би нормальний інший супермаркет, колібріс давно би збанкрутував, а так люди ходять, бо іншого немає. цим і користуються власники і нічого не роблять для змін на краще в роботі супермаркету.

 • Вінні

  В Острозі Колібріс вже закрили, можливо і Внас закриють. А на їхньому місці відкриється повноцінний супермаркет.Потрібно бойкотувати цей гамазин ;-)

 • Нінка

  А як Вам 100 гр. родзинок за 87 грн? ))) Потрібно просто стояти над головою у касира і дивитися кожну пробиту позицію і якщо шось накосячили то слів не жалійте, як я і зробила ;) Потрібно ще їх привчити дякувати за покупки і просити щоб ми заходили ще ;)

  • Після того як ви зіпсуєте настрій касиру, навряд чи він буде працювати краще. Враховуючи наш менталітет, у відповідь, він не буде жаліти невинних покупців.
   Давайте будемо поважати один одного.

X