У здолбунівському супермаркеті жінку безпідставно звинуватили у шахрайстві

0 209
15095072_1811185255806405_7342831098063002764_nЖінку, яка вирішила здійснити покупку в  одному зі здолбунівських супермаркеті персонал звинуватив у шахрайстві.
Про інцидент, який трапився у торговому залі супермаркету «Колібріс», що на вул. Шкільній м.Здолбунова повідомила постраждала Коман Леся у соціальній мережі facebook.
“Знаєте, нас, напевно ніхто ніколи не вчив бути толерантним, мати почуття гідності і поваги до інших людей. Вчора зі мною трапилося те, що, певно ж, і трапляється з багатьма. І моє почуття несправедливості, мене просто рве на шматки. Про які європейські цінності ми говоримо, коли багатьом із нас хамелять у маршрутках, на вулиці, у магазинах?
Вчора з чоловіком мали йти в гості. Вирішила вийти раніше і зайти в супермаркет “Колібріс” в місті Здолбунів,по вулиці Шкільна 44, купити мандарин.
В супермаркеті було 2 ціни на мандарини 24.99 і 28.99 грн. Я підійшла до ящика з дешевшими і вибрала ті, які мені сподобались. Але на зважувальному відділі мене звинуватили в тому, що я вибрала дорожчі, проте купити хочу їх по дешевшій ціні. Звісно, я почала казати, що це неправда, але мене ніхто не слухав, а звинуватили у шахрайстві ( це я просто делікатно висловлююся) , а потім непривітно та грубо сказали : “Де ж це дешевші як це дорожчі мандарини”?
На це я сказала, що у супермаркеті є камери, де можна перевірити, які мандарини я брала. Дуже непривітна пані, пішла до охоронця перевіряти, де ж я взяла ці мандарини. Той підтвердив, що мандарини я вибрала ті, які коштують 24.99 грн.
І тут, певно, его продавця не було задоволено. Розлючена, через те, що виявилася неправа, вона не навіть не вибачилась і пішла зважувати мої мандарини.
Ця ситуація дуже неприємна, і звісно, я почала хвилюватися у так званому наклепі. Для жінки-продавця я сказала, про те, я вагітна, а нервуватися мені не можна, певно, таким чином вимагала у неї вибачення.
Мені ж наказала «Успокоїтися». Ну і як-то кажуть, гуртом і батька легше бити, підключилася ще одна продавчиня і почала мені відверто хамити. В підвищеному тоні вона казала, щоб я “успокоїлась”.
Я попросила її займатися своєю роботою, бо якщо і далі вони розмовлятимуть у такому ж дусі, то можуть втратити роботу і сидітимуть вдома.
На що продавець мені сказала: ” Бачу що ти вже сидиш вдома” ( це малась на увазі моя вагітність).
Не хотілося ні мандарин, ні гарно проведеного вечора. Я сказала, що дарма вона таке собі дозволяє , і у розпачі пішла дзвонити чоловікові.
Поки чекала чоловіка в супермаркеті хвилин 40, до мене навіть ніхто не підійшов, хоча адміністратор мене бачила і проходила декілька раз повз мене. Дочекавшись чоловіка, ми пішли до адміністратора і попросили книгу скарг та пропозицій. Мій чоловік запитав чи знає адміністратор що ми хочемо написати але її це не зацікавило. Потім ми зрозуміли чому ( там було написано 2 скарги але не було написано які були вжиті заходи ). Я написала скаргу і ми пішли звідти.
Для чого брати на роботу людей, які не вміють поводити себе з покупцями? Ми знаємо, що, дуже багато клієнтів цього супермаркету не задоволені саме цими продавцями але ніхто не вживав ніяких заходів. І як боротися із хамством? Як навчити людей ставитися з повагою?
То ж давайте гуртуватися? Разом будемо вимагати від власників магазину повпливати на своїх працівників та навчити їх нормально ставитися до нас, покупців!
Коментарі
Завантажується...