У здолбунівському відділі культури – новий керівник

0 284

 

Елеонора Стеценко
Елеонора Стеценко

Тривалий час працівники культури району очікували призначення нового керівника своєї галузі. Олена Мазепа, призначена на посаду начальника відділу культури в часи, коли районом керував Віталій Шуль, написала заяву з проханням перевести її на іншу посаду. Складно сказати, чи не стала причиною такого рішення доволі палка й однозначна підтримка Оленою Миколаївною попереднього президента і її намагання запобігти участі працівників культури в революційних подіях у районі взимку цього року, але голова адміністрації Олександр Бухало відставку прийняв.

Щодо того, хто очолить відділ культури, сумнівів майже не було. Ця посада була запропонована директору районного будинку культури Елеонорі Стеценко. Правда, процес власне погоджень і призначення дуже затягнувся в часі, деякі недоброзичливці навіть передбачали, що обласні чиновники затягнуть призначення до виборів, а там, мовляв, прийде нова влада, якій ця кандидатура не підходитиме.

Проте з сьогоднішнього дня на Здолбунівщині новий начальник відділу культури – Елеонора Стеценко, з чим редакція сайту й вітає не лише її саму, а й усіх нас. Оскільки Елла Анатоліївна чудово зарекомендувала себе як цікавий і креативний керівник будинку культури, сподіваємося, що бюрократична машина державної служби не зменшить рівня її професійності і не стане гальмом у наступному розвитку культури району.

Розуміємо, що в умовах хронічної відсутності адекватного бюджету працювати буде складно, але все ж переконані, що можливо.

Натомість директором районного будинку культури, можливо, стане Валентина Теребійчук , яка, ми переконані, продовжить гарні традиції високого професійного рівня цієї установи.

Коментарі
Завантажується...