У здолбунівських школах пролунали останні дзвінки (фото)

0 380

IMG_3868Сьогодні, 27 травня, у всіх школах Здолбунова традиційно відзначили свято останнього дзвоника.

Останній день навчання  школярі традиційно провели на урочистих «лінійках». Дякували вчителям, отримували  грамоти-подяки, випускали патріотичні кульки в небо, символічно дзвонили  дзвониками, демонстрували свої таланти.

[youtube]uzqyyvo1MXI[/youtube]

У  кожній школі програма відзначення свята останнього дзвоника – стандартна і розпочинається завжди однаково. Спершу  слово директора, далі гостей,  батьків, першокласників, які вітали випускників. Потім– святкова програма від школярів: танці, співи, вірші. Слова наставницькі від вчителів, ну і звичайно сльози прощання зі школою у цьогорічних випускників.

Обов’язковим атрибутом «останнього дзвінка» було  випускання жовтих і блакитних кульок в небо, які символізували, що шкільні дні більше не повернуться і з часом з’ясується, що вони були такими ж легкими, яскравими і безтурботними, як відпущені у небо кульки.

У цей день подвір’я шкіл  одночасно  зібрали всіх учнів, які раділи літнім канікулам, а також випускників, які прощалися зі школою назавжди. У Здолбунівській гімназії прощання було традиційним – у повітря, крім кульок полетіла і значна кількість шапочок, які підкидали випускники у мантіях.

Не обходиться тепер жодної шкільної урочистості без хвилини пам’яті за загиблими героями України. У кожній школі згадали Героїв, які поклали своє життя  захищаючи нашу державу на Сході.

 Сьогодні випускники шкіл мали  можливість відсвяткувати  свято останнього дзвінка. А вже завтра у них  ще більш відповідальна подія: випускний бал.

 

Коментарі
Завантажується...