У Здолбунові бійці АТО вирішили провчити нахабного водія

0 237

img_6374-kopyrovatНещодавно водій автобуса, що їздить до Старої Мощаниці, відмовив у безкоштовному пільговому перевезенні учаснику бойових дій Олександру Павлюку. За словами самого бійця, водій заявив «вдома в себе будеш тим посвідченням розмахувати».

snymok-ekranaЯк і анонсували у своїй групі на ФБ демобілізовані бійці-здолбунівчани, сьогодні зранку вони прийшли на автобусну станцію, щоб провести цілий день разом з водієм, їздячи до Старої Мощаниці й назад. Безкоштовно. Єдине, що стримувало наших учасників бойових дій, яких зібралося більше двох десятків, – це люди. Адже автобус до Старої Мощаниці перевозить людей до сіл, куди вони ніяк по-іншому не доберуться. І якщо тридцять бійців займуть весь автобус, то люди з роботи й на роботу не доїдуть.

Тому спершу вирішили поговорити з водієм.

Михайло Прокопчук і не приховував, що такий інцидент був.Почав щось пояснювати, що Олександр зайшов через задні двері. «А що йому важко по-людськи зайти, посвідчення показати?» Так тим більше, чоловіче, якщо ви знаєте цього учасника бойових дій і знаєте, що в нього є це посвідчення, навіщо воно вам щоразу?! Це ж автобус на село, там і справді пасажири і водій знають одне одного дуже добре, бо бачаться щодня в один і той самий час.

Адекватної реакції бійці не почули, тому всі, хто не на роботі, вирішили таки їхати до Старої Мощаниці.

Ясно, що і перевізник має щось заробляти, і у водія мусить бути зарплата. Але не хлопці винні, що держава не передбачила їм грошового забезпечення, як це прийнято у більшості країн, а створила систему пільг, тим самим поставивши їх у роль прохачів. Тому той, хто не був під кулями тут, мав би хоч розуміти, чим ми всі завдячуємо цим бійцям.

І якщо не розуміє, то будемо доводити іншим способом.

Про розвиток ситуації повідомимо в наступному матеріалі.

 

Коментарі
Завантажується...