У Здолбунові Брати Капранови презентували свою нову книгу

0 222
У Здолбунові Брати Капранови презентували свою нову книгу
У Здолбунові Брати Капранови презентували свою нову книгу

Найшанованішими гостями, яких може приймати бібліотека, є, звісно, письменники. А якщо це письменники популярні, талановиті й знані – така гостина стає справжньою подією. Не знаю, чи приймала наша Здолбунівська бібліотека колись авторів такого статусу, як ті, що завітали до неї сьогодні. А були це Віталій і Дмитро Капранови, відомі видавці, громадські діячі і публіцисти. Ну й в першу чергу – автори багатьох цікавих книг, які стали подіями в українській літературі. «Кобзар 2000», «Щоденник моєї секретарки», «Історія незалежності України» (її ілюстратором був відомий рівненський музикант і художник Юрко Журавель) – ці книги привезли сьогодні до Здолбунова брати Капранови.

img_2016-11-19_145233А головне – нову книгу «Забудь-річка», в тур з презентації якої і було включено наш Здолбунів.

Я не знаю, як описати враження від зустрічі, щоб передати хоч трохи атмосферу заходу. Адже це треба чути, бути слухачем і активним учасником дійства. Майстерне володіння словом, поєднане з неймовірно цікавою розповіддю про те, як народжувалась книга, як вона тривалий час змінювалась і відшліфовувалась, підтримувало увагу аудиторії протягом майже півтора годин!

img_2016-11-19_153203Про саму книгу хочу зазначити лише те, що вона присвячена популярній нині темі – йдеться про пошуки історії роду в заплутаних хитросплетіннях двадцятого століття. Автори з півдня України, з Очакова, у них свій «степовий» погляд на нашу історію. Але тим він і цікавий. Бо Україна, звісно, єдина, і її кордони геть не випадкові. Проте протягом сотень, а то й тисяч років це справжній плавильний казан багатьох народів, культур, релігій, який і творить особливу європейську українську націю.

img_2016-11-19_153957_burst20Зустріч була цікавою і змістовною, і щира вдячність начальнику Здолбунівського відділу культури Елеонорі Стеценко і директору районної централізованої системи публічно-шкільних бібліотек Інні Миронюк за те, що правильно розуміють роль бібліотек як культурних центрів, і безпосередньо за організацію цієї зустрічі.

Насамкінець присутні запросили Віталія і Дмитра Капранових приїхати навесні на вшанування бою під Гурбами, щоб краще познайомитися з нашою волинською повстанською історією. Так що чекатимемо нових зустрічей!

Коментарі
Завантажується...