У Здолбунові через крадіжку вагони залишились без гальм

У Здолбунові через крадіжку вагони залишились без гальм

Працівники лінійного відділу міліції на станції Здолбунів поблизу моторвагонного депо затримали 48-річного жителя районного центру у якого виявили дві гальмівні колодки від рухомого складу залізничного транспорту. Як пояснив затриманий дані запчастини він викрав з території вагонного депо станції Здолбунів з подальшою метою здачі на пункт прийому металобрухту. Дані по цьому кримінальному провадженні внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Триває досудове слідство. Встановлюються усі обставини подій. Про це повідомляє підрозділ зв’язків згромадськістю УМВС України на Львівській залізниці.

 • Вагонник

  Пояснюю для не знавців конструкції вагонів, з території вагонного депо Здолбунів він не міг викрасти гальмівні колодки та ще й здати їх на металолом оскільки при ремонті вантажних вагонів у вагонному депо чавунні гальмівні колодки не використовують, а лише композиційні, які на 100% НЕ мають в свому складі металу.  Більш імовірно, що чавунні гальмівні колодки чоловік викрав в моторвагонному депо, яке використовує чавунні гальмівні колодки при підготовці електропоїздів в рейс. Використовуйте перевірені дані, панове.

  • Якщо ви справді “вагонник”, то підрозділ зв’язків згромадськістю УМВС України на Львівській залізниці має більше відношення до вас, аніж до мене. Я не маю причин не довіряти цьому джерелу, Вивчати конструкцію вагонів та склад сплавів з яких виготовені колодки перед публікацією матеріалу я звісно міг би, проте в такому випадку цей матеріал з’явився б через місяць десь приблизно:) Інформація з офіційного джерела укрзалізниці, а отже, якщо і є помилка в матеріалі, то це питання саме до укрзалізниці, яка сама не знає де хто в неї і що вкрав.

 • вагонник

  точніше не укрзалізниці а лінійного відділу міліції станції Здолбунів, які в будові вагонів орієнтуються як кінь в поезії. А заголовок про вагони без гальм це взагалі)))

  • Це не мої проблеми, що прес-служба укрзалізниці і структури, які їй надають інформацію, “в будові вагонів орієнтуються як кінь в поезії“:) А заголовок – так, справді, жовтенький) Не буду казати що “жовтенький” випадково:) Заголовок повинен приваблювати середньостатистичного жителя Здолбунова. Хоча відверто “жовті” заголовки ви на цьому сайті не знайдете, та і не буде їх надалі.

 • вагонник

  до речі, на фото зображені гальмівні колодки від автомобіля а не від вагонів, які залишились без гальм))))
   
   

  • А оце вже моя некомпетеність у даному питанні) Не можу я все знати))) Дякую, що тут вказали на помилку, але гадки не маю як виглядають колодки поїзда… Підкажете – буду вдячний ще раз)

 • Вагонник
 • ВладеК

  Як пояснив затриманий, так і написали. Звідки ж йому знати усі ці ньюанси :) 

X