У Здолбунові через відсутність електрики було паралізовано роботу садочку та ринку

0 205

 

У Здолбунові через відсутність електрики було паралізовано роботу садочку та ринку
У Здолбунові через відсутність електрики було паралізовано роботу садочку та ринку

У Здолбунові весь день, 5 червня, не було електропостачання на ринку «Катеринівський», в дитячому садочку «Усмішка» і в кількох будинках, розташованих поруч. Як нам вдалося з’ясувати, жодних аварійних ситуацій, про які було б відомо органам державної влади, не зафіксовано. Так само жодної інформації не надали в ЗАТ «Рівнеенерго», за винятком того, що заявка виконується сьогодні протягом робочого дня. Диспетчер запевнив наших журналістів, що сьогодні ремонтні роботи будуть виконані і за нашою інформацією близько 16:00 електропостачання таки відновили. Водночас працівники ринку «Катеринівський» стверджують, що їх попередили про можливе відключення і завтра. Не працювали цілий день – влітку! – холодильники з продуктами, підприємці нервують і поки що не готові сказати, якими збитками для них це обернеться.

Найбільш поінформованими щодо ситуації виявилися представники відділу освіти, оскільки через відключену електроенергію не працював сьогодні садочок «Усмішка» – неможливо годувати дітей та й здійснювати навчальний процес без електрики. Заступник завідуючої садочка повідомила нам, що отримала запевнення від енергетиків, що вони постараються виконати всі роботи за один день, тобто сьогодні. Але енергетики не заперечили, що можуть працювати ще й завтра. (редакція – оскільки світло вже, нарешті, з’явилось, сподіватимемось, що завтра робота дитячого садочку та й ринку буде повноцінною)

Так що в той час як одна частина міста постраждала від сильного буревію, інша переживала свій надзвичайний стан через відсутність світла.

 

Коментарі
Завантажується...