У Здолбунові діти вживають алкоголь просто посеред житлової забудови – поліції байдуже?

0 389

Коли в нашому місті відкривався магазин «АТБ», чи не головним позитивом мешканці житлового масиву поблизу нього вважали цілодобовий режим роботи. Насправді в цьому плані нічого не змінилося – в магазині завжди є запізнілі покупці, і це справді зручно.

Але в «АТБ» так само цілодобово продають алкоголь. І магазин, а точніше сходи і майданчик навколо нього, стали притоном  для малолітніх пияків. Продаж алкоголю неповнолітнім заборонено, але нічого не заважає одному-двом старшим приятелям купити спиртне на всю компанію. А далі вже розпиття і цілонічна алкогольна вакханалія.

Самі працівники магазину неодноразово викликали поліцію, проте жодного видимого результату це не дало. Недарма це питання прозвучало на останній сесії Здолбунівської районної ради під час звіту начальника відділення поліції Сергія Криси. Правда, поставили його не депутати – серед них практично немає мешканців міста (така особливість закону про вибори). Відповіді, яка б влаштувала, не було. Адже запевнення, що поліція робить усе для припинення таких дій, явно непереконливе. Та й приїзд патрульного екіпажу в сяючій, як новорічна ялинка, машині, не дасть жодного результату – хлопці-пияки встигнуть порозбігатися по дворах.

На думку голови районної ради Олега Дацюка, міська рада має скористатися своїм правом і заборонити продаж алкоголю на всій території міста в нічний час. Це стосуватиметься і не менш проблемної «Сови», і заправок. Адже ті ж підлітки до появи «АТБ» товклися на заправці біля траси – тепер просто  змінили локацію…

Очевидно, що вирішення проблеми можливе. Просто міська рада має виконати свою роботу, а поліція без підказок робити свою. Не чекаючи, поки на таких алкогольних майданчиках станеться непоправне…

Коментарі
Завантажується...