У Здолбунові дітям, що оздоровлюються в пришкільних таборах, показали казку

0 243
У Здолбунові дітям, що оздоровлюються в пришкільних таборах, показали казку
У Здолбунові дітям, що оздоровлюються в пришкільних таборах, показали казку

З давніх-давен існує на Землі театр. Колись його було створено чиєюсь невгамовною чарівною фантазією задля розваги, естетичної насолоди. Відтоді минуло багато часу. Театр переживав злети і падіння, вчив нас різнити добро і зло, сміятися, плакати, захоплюватися.

І навіть сьогодні, в наш непростий час театр намагається бути таким собі, рятівним острівцем у бурхливому морі людських проблем, знаючи, що саме зараз ми потребуємо його як ніколи.

Так 14 червня в Здолбунівському районному будинку культури масу задоволення та позитивних емоцій отримали діти, які знаходяться в пришкільних оздоровчих таборах, переглянувши виставу- казку «Ковбасна совість», яка була підготовлена учасниками дитячого театрального гуртка Новомильської ЗОШ 1-111 ст., керівник Васьон Світлана Олексіївна. Казочку написала Марія Ярославівна Шевчук – вчитель початкових класів цієї школи.

Усе в житті нам всім вдається,

Коли за правдою живеться,

І за усі наші діла,

Нам все вертається сповна.

Такими словами розпочалася вистава. І діти поринули в чудовий театральний світ добра та музики. Найбільше всім сподобався головний герой Кіт Мурко /якого майстерно зіграв Сергій Луцишин/.

Творчо підійшли до своїх ролей Одукалець Станіслав, Гуменюк Богдан, Садовець Тетяна, Форсюк Вікторія. Переконливими були Росян Катерина, Дмитерчук Ірина.

Позитивні враження справили Луцищина Марія, Мельник Юлія, Левчук Даниїла,Маруха Юлія, Овчарук Наталія.

На завершення хочеться молодим артистам побажати творчих злетів, нових гарних вистав. Вчіться робити добро людям і творити добро на землі. Залишайтесь такими ж щирими, щедрими, доброзичливими. І нехай все Ваше життя супроводжує казка Добра, Справедливості, Мудрості.

Коментарі
Завантажується...