Канікули з користю: у Здолбунові для дітей організували літній табір

0 211

9a373e3b-45cf-4441-8405-aa70ed43021eЗа ініціативи керівника любительського об’єднання «Школа танцю» Олени Галій в Здолбунівському районному будинку культури  з 20 по 24 червня 2016 року діє танцювально-розважальний дитячий табір.

Діти цікаво та змістовно проводять свій час. Кожний день перебування дітей у таборі наповнений новими справами, зустрічами, екскурсіями і розвагами.

Це  майстер клас від Тетяни Кардаш – виготовлення карти України з газетних трубочок. Проведення розважально-ігрової програми, перегляд відео  найкращих пар усього світу з бальних танців,  заняття з класичного танцю, фітнесу, хіп-хопу, де діти відчувають себе справжніми майстрами, розкриваючи свій творчий потенціал  та проявляючи фантазію.

Урок класичного танцю від Христини Неродін, майстер – клас з акторської майстерності від Світлани Хоменчук, розтяжки з Анною Лічутіною та хіп – хоп від Вікторії Колбун потомили дітей, але залишили незабутні враження. Підкріпитись та поновити сили після насиченої програми допомагає смачний обід від кафе «Манго».

 Діти ділились враженням від відвідування Здолбунівського краєзнавчого музею, де почули багато історичних фактів від директора закладу Олега Тищенка. Подорожували країною казки в Здолбунівській районій бібліотеці для дітей та юнацтва. Весело і змістовно  провели час у Здолбунівській районній бібліотеці, де відбувся майстер клас  «Лялька мотанка –твій оберіг»,  що провела завідуюча відділом ЦРБ Тетяна Капітула.

Коментарі
Завантажується...