У Здолбунові до осіб, що працювали на регіоналів ходитимуть «в гості»

У Здолбунові до осіб, що працювали на регіоналів ходитимуть «в гості»

У групі «Здолбунівської сотні самооборони» в соціальній мережі «Вконтакті» розміщено наступне повідомлення: «У прикріпленому файлі (по завершенні матеріалу) – списки осіб, які на минулих виборах працювали на регіоналів. Серед них є безідейні заробітчани, є люди, які потрапили туди випадково, а зараз всі дні та ночі проводять на нашому Майдані. Але більшість тих, хто в списку – ідейні та переконані “слуги режиму”.

Що потрібно:

1. Йти до них із листом, що поданий по завершені пункту три;

2. При цьому поводитися не агресивно, а люб”язно: йди до нас, і ми не матимемо на тебе ніякого зла;

3. Йти до них максимальною кількістю людей: перед громадою важко встояти… Тобто створювати автомайдани та піші ходи.»

Текст листа:

Ця думка світ весь облетить,

Зітхне в бою від болю:

Хто вмер за волю – буде жить.

Помре – хто вбив за волю!

Дорогий друже-регіонале!

Влада, якою сьогодні в Україні одноосібно є партія регіонів, перейшла останню межу. Твої однопартійці віддають накази вбивати людей – молодих хлопців, які всього лише хочуть жити в нормальній країні, а тому прагнуть змін. Ми можемо бути з тобою різних політичних поглядів, можемо голосувати за різні партії, але, погодься, вбивство людей – це занадто.

Ми переконані, що більшість громадян України, і нашого району зокрема, хотіли б бачити мирне врегулювання ситуації шляхом переговорів. Але твій лідер – Янукович – до них не готовий. Йому легше почати топити Україну в крові, аніж домовлятися. Бо йому та його сім’ї є що втрачати. Їм дуже не хочеться злазити зі своїх золотих унітазів.

А що втрачати тобі, дорогий друже-регіонале? Зарплату в тисячу-дві гривень та можливість раз у декілька років підзаробити на виборах, працюючи на цю банду? А чи задумувався ти над тим, що їхні гроші окроплені кров’ю дітей та слізьми матерів?

Одумайся, поки не пізно. В тебе ще є шанс стати на сторону свого народу, а не правлячої банди. Негайно вийди з партії регіонів та позбав себе і своїх дітей тавра «слуги кровавого режиму».

Якщо ж ти не погодишся на нашу мирну пропозицію, то знай: подібних листів тобі більше ніхто слати не буде. На Здолбунівщині – столиці бандерівського руху – ти відчуєш на собі усі методи мирного громадського тиску. Ти побачиш, що з тобою мирними діями та не порушуючи закону здатні зробити сотні ідейних людей.

Це – не ультиматум та не погрози. Це просто попередження. Збережи свою честь та втікай від регіоналів! Бо потім може бути вже пізно…

Прикріплені файли:

 • Список оновлюється, зайдіть на сторінку пізніше

 

 • О, то ви вже до Каті ходили?

 • Бовдур

  це неприпустимо, це не демократично хоча лист вiрний але нiхто не мае права впливати на особисте життя людей та iх вибiр та думки. Це пахне судами та серцевими нападами, якщо так пiде далi то тiльки себе та сотня скомпроментуе.
  Повнiстю вiдмiнити тиск на людей, нiяких походiв пiд дверi та втручання в особисте, маете унiкальну можливiсть своiми добрими справами довести що ви кращi за регiоналiв, тiльки так тi що були з ними перейдуть до вас. Не забувайте що люди не люблять тиску та часто мiняють думки, та тiльки не репресивними методами а с божою любовью навiть до ворогiв. Сотня, люди! згадайте Iсуса та його слова, це не секрет та тi люди полюблять вас, творiть добро ради добра у вiдповiдь. Я не знаю хто вами керуе, але це не зовсiм здоровi думки.

  • Світлана

   До “сотні” не належу, не дуже й схвалюю всякі “походи” по хатах, бо де зашкалюють емоції, інколи недовго й до біди. Тиждень тому однозначно б сказала, що це неправильно. Але смерть кількох людей і знущання над іншими все змінили. Хто з регіоналів людина честі (а там справді є й такі), мав час сам від них піти. А якщо й досі з піною на губах захищає чийсь спокій перед лицем смерті інших людей – то хіба це люди? Так що стримати тих, хто хоче дістати кожного, вже важко.

 • Оля

  нічого дибільнішого я не читала..Зайдіть но до мене з такою пред”явою, то як не шандарахну з дідового ружья шо мало не покажется. трохи рамки ставте. ЗМІ.. взагалі як таке можна публікувати? в кожного є своя думка. пофігвіли взагалі

  • Ви дивіться, а то як “шандарахнете”, то аби віддачею не “тойво”… Зрадники, що працювали на ПР мають лише один шанс – покаятись. Інший варіант – пуля у вісок.

   • та ж

    пусти собі пулю. Що хочуть те і будуть робити а не перед таким ла**ом каятись. Рамочки трохи регулюй публікатор. А не то за такі провокуючі публікації ще й ти огрібеш.

    • Ще один коментар з різним ніком, але одним айпі – полетиш в бан. Міжіншим вітаю, ваш комент став тисячним на нашому сайті. Каятись ти будеш – і то на колінах, бо такі як ТИ манкурти винні у смерті людей в Києві. Краще сходи в церкву, ригоаналівська підстилка.

     • і знову я

      баном налякав. бачу ти забагато на себе береш. возомнив з себе. Ти продажний провокатор і пишеш цю хрень постійно щоб людей злити і коментарі здобувати. на твої провокації розумним глубоко насрать. І перш ніж винити когось на свою шкуру глянь.А чи не таке як ти хіба провокує ці події? А чи не такий як ти розділив країну на 2 половини? Синуля ,,,.підстилка на колінах скоріш ти. харош з себе корчити бога і правосудника. стидно має бути безбожне опудало

     • Надалі всі повідомлення користувача будуть видалятися, зміна ІР призведе до подальших банів, якщо хтось має бажання щось мені сказати – мій номер телефону 063 853 56 11. Захочте зустрітись і повторити те, що написали в коментарях – координати надам по телефону.

   • Бовдур

    хто судить що вони зрадники, багато людей боялись, у когось обставини чи помилка чи то омана, хтось повiрив брехням та iнше. Каятись перед ким? перед Богом усi рiвнi i вiн любить усiх. Хто зраджував та робив зло людям, крав, брав хабарi, принижував, кришував то перед Богом будуть вiдповiдати, перед законом обовязково на те мае бути суд а не судилище часiв ленiна сталiна де була куля у вiсок без суду та слiдства. Та перед своею совiстю теж вiдповiдатимуть та дивитимуться сусiдам у вiчi бо вибачте у лiкарняних та судових та мiлiцiйних та чиновницьких кабiнетах не янукович сидить, там ми з вами, люди якi брали та звикли брати, до розкiшного швидко привикають.
    так що я думаю таких треба судити але законно за грати як у Европi, бо iнакше ми не будемо кращi за тих же бандитiв. То матимемо злагоду коли змiнюючи систему будем працювати i над собою бо сила в любовi та добрi.

    • Той хто боявся і зрадив своїй країні є для мене особисто не меншим зрадником аніж ті, хто це робили з корисними мотивами. Каятись нині потрібно не перед Богом, а перед людьми, які ледве виживають і які помирають за свою точку зору. Бог вище і він сам розбереться. Без наших точок зору. Судити і саджати – звісно варіант, проте народний суд мені більше імпонує.
     Щодо вашої фрази “у лiкарняних та судових та мiлiцiйних та чиновницьких кабiнетах не янукович сидить, там ми з вами, люди якi брали та звикли брати” – плюсую і повністю погоджуюсь. Європу чи просто краще життя потрібно будувати починаючи з себе.

     • Бовдур

      який вiн народний суд?

     • Рішення громади – воно завжди правильне. Яким воно буде – інше запитання.

     • Бовдур

      мене дивуе де взялась така кiлькiсть людей що забажали служити системi, це страшне/ та чому продали себе, невже тiльки за грошi…. як вони дiтей виховують, це жах. Та чому молодь пiддавалась такому гнобленню ранiше, дозволяючи собi спиватись, колотись, сидiти у тих шайбах а не боротись с самого початку. Всеж молодих стало меньше а цвинтар побiльшав то комусь те вигiдно було.

 • Бовдур

  та ще добавлю що каяття мало для того хто убивав, крав та знущався над людьми, потрiбен аудит повний над тими хто за кiлька рокiв безмежно збагатився. Вони всiм вiдомi, навiть у мiстi тих решал повно хто грiвся у корита в яке народ здавав часом останнi копiйки та вiдчиняв дверi кабiнетiв ногами та чи хватить сил до них пiдступитись? Важливо не зачепити не винних чи заблудших душ, тiльки закон, докази та факти усе росставляють по мiсцях. Люстрацiя це серьйозна рiч.

 • Yury Popko

  Maydаnus Mallificarum, невже по Здолбунову різня регіональська піде??? схаменіться

  • та ніхто ж не каже про “різню”. Як сказано у тексті вище: “поводитися не агресивно, а люб”язно: йди до нас, і ми не матимемо на тебе ніякого зла”

   • Yury Popko

    а що буде з тими хто відмовиться перейти до вас?

    • Ну мені, як людині, що до “Здолбунівської сотні самооборони” не має жодного відношння відповідати на це запитання не варто, можна в них у групі запитатись:) Свою точку зору я написав у повідомленнях нижче.

     • Yury Popko

      дякую Ярик, запитаю

 • Укранархист

  Цікаво? А якщо один із самих відомих “теперешніх опозиціонерів” Здолбунівщини К. та його команда на президетнських виборах агітував голосувати за яничара? А голова райради був призначений на свою посаду регіонами? Що з ними робити?

  • в мене немає інформації, що К агітував за Януковича. Якщо є у вас – було б дуже цікаво почути. Щодо Тимощука – ну свиня він був нею і залишиться. Ті, хто його підтримують повинні давно від нього відцуратися, це стосується і К.

   • Укранархист

    колишня голова “Просвіти” пані Антоніна М. перед виборчою дільницею голосно переконували бабусь: “ви хочете голосувати за злодійку? вона ж …. наш президент – янукович”…
    А в здолб.адміністрації, коли переміг яничар, кажуть, що святкували перемогу…

    • Тобто сам К нічого не казав? Тоді і предмету для розмови немає…

     • Укранархист

      ні,кажуть, що казав, і сам агітував за яничара. та нічого, народ все пам’ятає і вчасно пригадає.
      то було колись, зараз він покаявся, на майдани їздить.
      в людини, може, проснулася совість… ДАВ би БОГ!!!

     • Щодо Кінаха… Ну не можу говорити я щось погане про цю людину тільки через одну причину – в дитинстві він мене лікував. Дуже шкода, що мені нема чого і хорошого про нього сказати…

     • Укранархист

      як людина, ніби, нічого. Але який з нього керівник району? Вже бачили…А взагалі команда Кличко – це ж ніби все команда НАЙБІЛЬШОГО ЗРАДНИКА – ЮЩА. Де та гнида, чого мовчить? Якби не він патріоти були б живі…

     • Укранархист

      Кі… БОГ їм суддя…, то було наболіло, зітру

   • Укранархист

    Цікаво, а що про Тимощука Кондрачук скаже, виправдовувати буде?

 • Pingback: Регіоналам Здолбунівщини розіслали сотню листів з проханням покаятись | Здолбунів.ком - інформаційний ресурс здолбунівського регіону()

 • Сергій Кондрачук

  Я не маю часу все перечитувати, але мені сказали, що тут десь пише, що я чи то агітував, чи голосував за януковича? Питання просте: ви йо..улись?

  • Вже розібрались, то не тебе а Кінаха мали на увазі.

   • Укранархист

    Ярослав, питання – Св.Н. і агітація за Корелкевича, це як розцінюється?

  • совість

   Сергій Кондрачук – то це той, що головний редактор районної газети? То це той, на кого треба рівнятись у революції? Це саме він пише: Питання просте: ви йо..улись?
   Так, це красномовний факт. Такі і будуть по домівках їздити і залякувати. Молодці! І це такі кричать про ідеали! Молодці! Ви самі себе рекламуєте!

   • Сергій Кондрачук

    Мабуть, ви правильно робите, що боїтеся… А слово “йохнулись” – це новотвір від головного редактора. Зрозуміло пояснюю?

X