У Здолбунові до осіб, що працювали на регіоналів ходитимуть «в гості»

0 241
У  Здолбунові до осіб, що працювали на регіоналів ходитимуть «в гості»
У Здолбунові до осіб, що працювали на регіоналів ходитимуть «в гості»

У групі «Здолбунівської сотні самооборони» в соціальній мережі «Вконтакті» розміщено наступне повідомлення: «У прикріпленому файлі (по завершенні матеріалу) – списки осіб, які на минулих виборах працювали на регіоналів. Серед них є безідейні заробітчани, є люди, які потрапили туди випадково, а зараз всі дні та ночі проводять на нашому Майдані. Але більшість тих, хто в списку – ідейні та переконані “слуги режиму”.

Що потрібно:

1. Йти до них із листом, що поданий по завершені пункту три;

2. При цьому поводитися не агресивно, а люб”язно: йди до нас, і ми не матимемо на тебе ніякого зла;

3. Йти до них максимальною кількістю людей: перед громадою важко встояти… Тобто створювати автомайдани та піші ходи.»

Текст листа:

Ця думка світ весь облетить,

Зітхне в бою від болю:

Хто вмер за волю – буде жить.

Помре – хто вбив за волю!

Дорогий друже-регіонале!

Влада, якою сьогодні в Україні одноосібно є партія регіонів, перейшла останню межу. Твої однопартійці віддають накази вбивати людей – молодих хлопців, які всього лише хочуть жити в нормальній країні, а тому прагнуть змін. Ми можемо бути з тобою різних політичних поглядів, можемо голосувати за різні партії, але, погодься, вбивство людей – це занадто.

Ми переконані, що більшість громадян України, і нашого району зокрема, хотіли б бачити мирне врегулювання ситуації шляхом переговорів. Але твій лідер – Янукович – до них не готовий. Йому легше почати топити Україну в крові, аніж домовлятися. Бо йому та його сім’ї є що втрачати. Їм дуже не хочеться злазити зі своїх золотих унітазів.

А що втрачати тобі, дорогий друже-регіонале? Зарплату в тисячу-дві гривень та можливість раз у декілька років підзаробити на виборах, працюючи на цю банду? А чи задумувався ти над тим, що їхні гроші окроплені кров’ю дітей та слізьми матерів?

Одумайся, поки не пізно. В тебе ще є шанс стати на сторону свого народу, а не правлячої банди. Негайно вийди з партії регіонів та позбав себе і своїх дітей тавра «слуги кровавого режиму».

Якщо ж ти не погодишся на нашу мирну пропозицію, то знай: подібних листів тобі більше ніхто слати не буде. На Здолбунівщині – столиці бандерівського руху – ти відчуєш на собі усі методи мирного громадського тиску. Ти побачиш, що з тобою мирними діями та не порушуючи закону здатні зробити сотні ідейних людей.

Це – не ультиматум та не погрози. Це просто попередження. Збережи свою честь та втікай від регіоналів! Бо потім може бути вже пізно…

Прикріплені файли:

  • Список оновлюється, зайдіть на сторінку пізніше

 

Коментарі
Завантажується...