У Здолбунові «горів» залізничний вокзал

0 275

11 травня у місті залізничників відбулись тактико-спеціальні навчання на залізничному вокзалі станції Здолбунів.

Співробітники 18-ї державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС у Рівненській області  відпрацювали комплекс дій з ліквідації умовної пожежі в будівлі багажного відділення, що виникла  внаслідок порушення правил пожежної безпеки. Навчання відбулися на базі залізничного вокзалу, повідомляє ДСНС у Рівненській  області.

Персонал об’єкту одразу ж повідомив про загорання за номером «101». До прибуття рятувальників було розпочату боротьбу з вогнем первинними засобами пожежогасіння та евакуацію матеріальних цінностей.

За декілька хвилин до місця виклику прибули рятувальники. Вогнеборці задіяли на гасіння умовної пожежі водяний ствол. Завдяки злагодженим діям умовну пожежу вдалося ліквідувати протягом 20 хвилин. До навчань було залучено 10 чоловік персоналу та 1 одиниця техніки служб цивільного захисту.

По завершенню навчань співробітники 18-ї державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС у Рівненській області  провели інструктаж з обслуговуючим персоналом об’єкту щодо дій у випадку надзвичайних ситуацій різного характеру.

Коментарі
Завантажується...