У Здолбунові “команда Порошенка” пообіцяла провести люстрацію для своїх колишніх побратимів

0 201
У Здолбунові "команда Порошенка" пообіцяла провести люстрацію для своїх колишніх побратимів
У Здолбунові “команда Порошенка” пообіцяла провести люстрацію для своїх колишніх побратимів

Завершення виборів стало сигналом для посилення політичного протистояння в Здолбунівському районі. Цього разу це протистояння не між протиборчими таборами, а нібито між «своїми» – тими, хто ще вчора поруч стояв на Майдані.
До голови адміністрації Олександра Бухала прийшли депутат районної ради Юрій Пшеничний, колишній голова РДА, керівник виборчого штабу Петра Порошенка Любомир Кінах, громадський діяч Микола Орлов, активістка Майдану Олена Смирнова. Всі ці люди відрекомендувалися делегованими громадою «люстраторами». Громада – це Здолбунівська сотня самооборони.
Громадяни люстратори повідомили голові адміністрації, що будуть відтепер люструвати всіх посадовців – особливо заступників голови.
Те, що люстрація країні треба – факт. Але кілька днів тому в Рівному був голова люстраційного комітету України Єгор Соболєв, і цілком очікувано говорив про відсутність закону і критеріїв. Звісно, в Здолбунові громадськість може встановити свої критерії і влаштувати хоч з десяток люстраційних комітетів, але навряд чи результати будуть позитивними хоч для когось, крім самих люстраторів.

Коментарі
Завантажується...