У Здолбунові "команда Порошенка" пообіцяла провести люстрацію для своїх колишніх побратимів

У Здолбунові “команда Порошенка” пообіцяла провести люстрацію для своїх колишніх побратимів

Завершення виборів стало сигналом для посилення політичного протистояння в Здолбунівському районі. Цього разу це протистояння не між протиборчими таборами, а нібито між «своїми» – тими, хто ще вчора поруч стояв на Майдані.
До голови адміністрації Олександра Бухала прийшли депутат районної ради Юрій Пшеничний, колишній голова РДА, керівник виборчого штабу Петра Порошенка Любомир Кінах, громадський діяч Микола Орлов, активістка Майдану Олена Смирнова. Всі ці люди відрекомендувалися делегованими громадою «люстраторами». Громада – це Здолбунівська сотня самооборони.
Громадяни люстратори повідомили голові адміністрації, що будуть відтепер люструвати всіх посадовців – особливо заступників голови.
Те, що люстрація країні треба – факт. Але кілька днів тому в Рівному був голова люстраційного комітету України Єгор Соболєв, і цілком очікувано говорив про відсутність закону і критеріїв. Звісно, в Здолбунові громадськість може встановити свої критерії і влаштувати хоч з десяток люстраційних комітетів, але навряд чи результати будуть позитивними хоч для когось, крім самих люстраторів.

 • Потрібно не ганятись за “відьмами”, а разом реалізовувати проекти розвитку здолбунівської громади (громади району). Культурним чином потрібно “змусити” колишніх опонентів працювати заради спільного блага.

  Люди, шукайте в собі ідеї та реалізовуйте їх.

  • Тут питання ще в тому, хто таким авторитетам як Кінах надавав повноваження когось “люструвати”… Я тільки за люстрацію, і Бухала в першу чергу, бо відповідаючи на запитання нашого сайту скопіював відповіді регіонала із Сумщини, а це для молодого політика ознака повної імпотентності і відданості “ригівській школі” у стилі поводження себе зі ЗМІ. Але сорі, вважати “люстраторами” Кінаха, Пшеничного і Орлова це перебор.

   • Район наш невеличкий, та й область теж – люди, в більшості випадках, знають хто ким є і чим на хліб заробляє; люди знають хто як схеми прокручує та гроші робить.

    На локальному рівні просто неетично комусь пальці в очі тикати і кричати; “Ага, комуняшка ригіаналівська! Зараз тебе як нагну, як пролюструю!” Всі ми люди і заслуговуємо на людське відношення, а такого роду “жо*на політика” як політиканська люстрація, нехай залишиться під*расам в Києві, які визначають обсяги фінансування для розвитку периферії.

    Цивілізовані люди замість всілякої там люстрації просто приходять і питають: “Семен, маєш ідеї? – Ділись з громадою, й давай працювати разом!”

    А в О.Бухала ще все попереду – фахівець молодий і все в нього вийде – головне, щоб люди зберігали бажання працювати з ним та контролювали його фінансові здібності.

    • Світлана

     Щодо Олександра Бухала: справді, посада йому дісталась непроста і в доволі молодому віці. Він робить помилки – їх роблять всі. Головне, щоб зберігав щирість і нормально спілкувався з людьми, щоб переживав за справу, яку довелось робити. По собі знаю, наскільки несправедливими, а інколи просто безглуздими бувають звинувачення “доброзичливців”, тому в цьому плані Олександру можна побажати терпіння і впевненості.
     Хоча, наскільки я розумію, якраз голів ради й адміністрації самооборона вирішила не люструвати.

 • ірина

  КІНАХ дорвався до влади..цього і треба було очікувати від такої людини як він.в першу чергу ЙОГО і всіх хто з ним прийшов треба люструвати і відстронити від політики, нехай займається своїм бізнесом і сидить тихо. невже ніхто з громади, депутатів не може написати звернення до Рівненського штабу Порошенка, хай перевірять з ким працюють. сам себе вже Кінха давно дискредитував. тепер ще й Порошенка дискредитую. а на рахунок Бухала – що він зробив поганого?!! (на відміну від Кінаха при владі) так, молодий. але це не злочин! краще молодий і не знаючий схем корупції. Кінаху немає йому що предявити. люстрації піддаються не всі підряд, а лише ті хто дійсно підозрюється в корупції. чому Кінах тоді не пішов до голови райради, прокурора, нач міліції СБУ, казнечейства та ін. органів?! не потяне. а до молодого – от в самий раз! явно хоче собі посаду от і все.

  • таня

   Та кажуть, що кінах собі посаду в Рівному приглянув, як не в Києві. А до тих усіх чого йому ходити? там усе схвачено. От з Бухалом воювати – ура! Вперед!
   А щодо корупції, то хай би розказав, як з дружком Тимощуком друкарню приватизовував. І нічого катається як сир в маслі, і при всіх владах свій.

X