Саме цей будинок міг найбільше постраждати під час бурі у Здолбунові.

Саме цей будинок міг найбільше постраждати під час бурі у Здолбунові.

Пропонуємо вашій увазі невеликий фоторепортаж із постраждалих місць Здолбунова після вчорашнього буревію. Варто відзначити, що найбільше постраждала центральна частина міста та селище цементників. Також в центрі міста небезпечна ситуація з обірваними електричними проводами. В одному із будинків повалене дерево зламало комин та пошкодило покрівлю. Загалом ця ситуація в місті була найнебезпечнішою: в постраждалому будинку на другому поверсі живе сім’я з двома дітьми, і у випадку якби дерево впало на метр-два лівіше, старий будинок не витримав би і люди опинилися б під завалами. Загалом за даними нашого сайту у Здолбунівському районі частково без світла перебувають села Здовбиця та Новосілки. Загалом по Здолбунівському районі нараховується 160 обривів електричних ліній. Найменш постраждав під час стихії район під Богдашевом в районі дев’ятиповерхових будинків. Там вчора не було підтоплено жодної вулиці, також буревієм не було звалено жодного дерева.

 • Josua

  Може треба було написати не ДВОЄ дітей, а пів Здолбунова чуть не загинуло, оскільки не одне дерево впало біля будинку.

  • Сьогодні наші журналісти оббігали все місто. Цей випадок був єдиним небезпечним. Тому все вказано правильно. Окрім цього ми ж говорили з комунальниками, які це дерево прибирали і це їхні слова фактично. Там була насправді дуже потенційно небезпечна ситуація. Це дерево значно більше за інші і впало воно за метр-два від старого двоповерхового будинку.

 • аматор

  Вже декілька матеріалів поспіль дивуюсь як так можна за вуха притягувати новину. Спекулювати безпекою дітей, висловлювати припущення і видавати їх за смажений факт. А якби дерево віднесло вітром на 5 метрів правіше то знесло би пятиповерзовий будинок?? А якби два метри назад то перекрило би дорогу і порвало би проводи. Прямо серію можна написати Що було би якби? Звідки ви взяли що не витримав би і були б завали. Може час перейменовуватись Фейк-Сенсація-Здобунів

  • І вам дякую за увагу. Читайте вище. Ми спілкувались з комунальниками які прибирали це дерево.

  • Надя

   Я була там коли те дерево прибирали. Там справді чудом не завалився будинок, бо навіть від гілки просів дах!!! Подумайте головою що було б якби дерево таки рухнуло на будинок повністю!!!

 • Спостерігач

  Як весело))) Повилізали тролі здсіті, які вказують на заголовки))) Попри те, що в самих що не заголовок то шедевр, навіть сьогодні спершу було місто судноплаваючих, тепер водоплаваючих))))

  • :) Але давайте надалі будемо спілкуватись без фраз “а от у вас, а от у нас”. У кожного свій підхід до редакційної політики і тому хтось робить одне, хтось інше. 

 • Подорожуючий

  На зупинці, що біля Богдашева в напрямку на Рівне здохлий пес лежить вже півтора тижня. Які служби повинні його прибрати?

  • Ми з’ясуємо хто цим повинен займатись (швидше за все комунальні служби міста), перевіримо чи буде та собака там ще лежати і в понеділок вирішимо це питання.

   • Подорожуючий

    Буде багато людей вдячні Вам.

 • Подорожуючий

  Ярославе! Вам дякують люди, які їздять на Рівне від Богдашівської зупинки.

X