У Здолбунові лютує грип, якого немає ніде в області

0 208
У Здолбунові лютує грип, якого немає ніде в області
У Здолбунові лютує грип, якого немає ніде в області

Вчора на засіданні спеціальної комісії було прийняте рішення про продовження в районі карантинних заходів у зв’язку із захворюваністю на грип. Після отриманої телефоном у учасників засідання та інших причетних осіб інформації редакція сайту стверджує, що в районі, вочевидь, лютує не лише невідомий, а ще й невидимий штам грипу. Вулицями міста продовжують безцільно блукати юрми цілком здорових дітей, в поліклініці і аптеках ажіотажу не спостерігається. Вчителі розлючені тим, що ще тиждень з незрозумілих причин не працюватимуть з дітьми у найбільш продуктивну пору (особливо це стосується випускників). Немає в цьому рішенні й жодної управлінської логіки, адже рішення приймалося в п’ятницю – попереду три вихідних дні. Якщо вже діяти згідно зі здоровим глуздом, то треба було розпочати навчання у вівторок, 11 березня, по факту побачити ситуацію в школах і тоді після обіду приймати рішення. А так продовження карантину не лише сумнівне, а великою мірою безглузде.

Хто винен? Виконувач обов’язків голови адміністрації Владислав Щавінський посилається на точку зору медиків і на те, що вирішальне слово було за освітянами: мовляв, коли запитали виконувача обов’язків начальника відділу освіти Анатолія Демидюка, чи варто продовжувати карантин, він відповів, що однозначно варто. Що ж до медиків, то вони підтверджують, що ситуація з грипом складна, проте до кінця тижня пішов спад захворюваності і також зауважують, що останнє слово було за освітянами.

До речі, в жодному з районів області карантин не оголошували, а в Рівному було припинено навчання лише на чотири дні. Тому загадковий здолбунівський грип таки точно викликає сумніви.

Ну й останнє: перерва в навчанні саме в ці два тижні фактично зірвала відзначення в школах 200-річчя Тараса Шевченка. Не думаємо, що це спеціальна диверсія, але точно нерозуміння відповідальності за свої рішення тих, хто їх наразі уповноважений приймати.

Коментарі
Завантажується...