У Здолбунові майже пів сотні людей прибирали гідропарк

0 337
У Здолбунові майже пів сотні людей прибирали гідропарк
У Здолбунові майже пів сотні людей прибирали гідропарк

Сьогодні в Здолбунові відбулась акція “Зробимо Здолбунів чистим” у рамках всеукраїнського проекту “Зробимо Україну чистою”. Загалом у цей день до прибирання організованого редакцією zdolbuniv.com долучились 46 активістів із нашого міста, якими було очищено велику територію гідропарку та зібрано близько півтори сотні 120-и літрових пакетів зі сміттям. На жаль за браком часом не вдалось прибрати другу заплановану точку, проте і так обсяг роботи був виконаний феноменальний. Мабуть вперше за останні кілька років берег міського гідропарку та вода очищені від всього пластику, металу та іншого сміття. Ми висловлюємо подяку всім хто долучився до акції, зокрема Здолбунівській міській раді, а саме міському голові Ігорю Ольшевському, секретарю Валентині Капітулі за наданий для вивезення сміття транспорт. Не стояв осторонь Здолбунівський районний відділ освіти, оскільки до акції були залучені учні ЗОШ №6, №4, №1, Здолбунівської гімназії.

Наймолодший учасник акції "Зробимо Здолбунів чистим"
Наймолодший учасник акції “Зробимо Здолбунів чистим”

Думаємо, що прибравши сміття, діти й самі не смітитимуть, і будуть застерігати від цього інших. Та й сьогодні вихованці класного керівника ЗОШ №6 Галини Мірковець (а їх було одинадцятеро!), не лише активно прибирали, а й відразу просили відпочивальників прибрати за собою. Щоправда, в гідропарку немає контейнерів для сміття, про що відразу ж попросили потурбуватися активного учасника акції, директора ТзОВ “Добробут” та члена міськвиконкому Ярослава Бляшина.

Результат акції
Результат акції

Приємно й те, що до акції долучилися мами з дітьми різного віку, бо це чи не найкращий виховний момент. Також допомогли учасникам рибалки, які відразу ж попросили дати їм сміттєві пакети, а ще було дуже приємно, що до прибирання долучалися просто випадкові люди, що йшли через гідропарк.

Сьогоднішня акція довела, що не мають рації люди, які стверджують, що українці до всього байдужі, недружні й взагалі ні на що не здатні. Люди різного віку та соціального статусу працювали разом і добровільно для свого міста — тому, що громадяни своєї країни і мешкають в одному місті. І це чудовий зразок спільної праці для вирішення життєвих проблем. Ще раз дякуємо кожному, хто зробив наше місто хоч на краплину чистішим.
Коментарі
Завантажується...