У Здолбунові мітингувальники змусили владу написати заяви про звільнення

У Здолбунові мітингувальники змусили владу написати заяви про звільнення

Щойно у Здолбунові, де відбувається масова акція протесту незгідних з режимом Януковича, було здобуто першу перемогу. Під тиском громадськості заступники голови Здолбунівської державної районної адміністрації Михайло Корилкевич і Олександр Федорук написали заяви про звільнення. Усно колишні заступники Шуля мотивували це незгодою з політикою правлячої Партії Регіонів. Голови Здолбунівської РДА в захопленому приміщенні немає, але громада обіцяє чекати його та вимагати покинути Здолбунів і подати у відставку. За словами очевидців, наразі в акції протесту беруть участь понад 1000 здолбунівчан та жителів району.

 • Катя

  ніякі вони не колишні, ще нема розпорядження голови і ніхто їх не звільнить, тимпаче якщо Шуль напише в чому дуже сімніваюсь заяву під тиском, її ніколи не підпише Берташ. і не потрібно ьрехати, людей близько 80 чоловік ніякої тисячі нема. навіть сотні не нарахуєш, не брешіть людям, я не сліпа і бачила все на свої очі також. Лише в Здолбунівському районі таке твориться, наша опозиція як завжди позорить район! Вибачте, проте це моя особиста думка!

  • Оксана

   Катя, ти ДУРА з великої букви!!!!!! Хай скільки б там не було людей, але вони молодці, бо піднялися. А з такими як ти точно толку не буде!!! Молодці, Здолбунівчани, так тримати!!! Вистачить нам жити в корумпованій по вуха державі. Я горджуся всіма тими людьми, яких бачила на фото, які змусили владу написати заяву про звільнення!!!

  • Шановні співробітники РДА, ваше плюсування вже нічого не дасть. Ви- політичні трупи, половині з яких місце – в тюрмі.

 • Леша

  при чем здесь оппозиция или неоппозиция – гнать охамевших и ожиревших бюрократов на срачах. И тебе лично – Катя иди (цензура)

  • Підтримую вашу позицію, проте вимушений затерти матюкливе слово:)

 • Ігор Луцюк

  Земляки, я сам родом зі Здолбунова, зараз мешкаю у Києві – з 1 грудня я на Майдані – будь- яка акція на підтримку в регіоні це вкрай важливий сигнал – такий самий як Майдан у Києві!
  Якщо рахунок на майдани піда на десятки, сотні – це буде знак перемоги народу.
  Продовжуйте! Повідомте координатора вашого майдану – надішлю друзів – здолбунівчан – часто люди не наважуються бути першими, але приєднуватись легше.
  На майданах змушуйте письмово складати присягу новоствореній Народній Раді!
  Єднаймося!

 • Бовдур

  перстаньте ходити по магазинах та вимагати грошi на майдан а якщо хтось вiдмовив то погрожувати як у Здовбицi, свiдки присутнi якщо щось. Бiльшiсть пiдприемцiв пiдтримують майдан та хвилюються за людей та своiх дiтей, чим можуть допомагають, Iздять самi почергово та возять харчi та одяг. Поставте корзинки “попрошайки” та люди з задоволенням будуть кидати грошi, та хто дав право ходити та требувати тай ще залякувати що потiм може бути пiзно. Людей, продавцiв застають зненацька, пiдприемцi теж не встигають подумати, перевiрити повноваження просящого та повинi стрiмголов давати грошi, незнаючи куди и чи повноважний той збирач направить тi кошти. Це рекет який неприпустимий, також маемо пiдприемцiв якi вiруючi та зовсiм аполiтичнi, то не мають права пiдтримувати бойових дiй бо пiдтримують Бога. Вимагаю заборонити цi рухи “колекторiв” по фiрмах та магазинах Здолбунова та щей дехто ходить с погрозами, бо це буде доведено до вищого керiвництва опозицii/
  Що до мене то я був в 2014 та в 2004 роцi та допомагав чим мiг, та те що роблять збирачi коштiв тепер це не припустимо.

  • Якщо у вас є факти та свідки, які зможуть ідентифікувату особу, що пгрожувала, наш сайт з радістю про це напише.

   • Бовдур

    Ярослав я вiрю Вам та маю надiю що то малочисельнi прикрi випадки деяких ходокiв а не завдання керiвникiв опозицii бо знаю багатьох з них та вважаю надзвичайно поважними та чесними людьми. Просто хтось с ходокiв перебiльшив своi повноваження та допустив як то кажуть “отсебятину”. Але треба лiдерам бiльш обдумано ставитись до тих хто любими путями-дорогами пробираеться до опозицii, бо чую що без перевiрки в лави новоi влади якщо така буде пролiзе дуже багато щурiв та провокаторiв що напускатимуть смуту на опозицiю, ось мною описанi першi такi вчинки що вже спровокували у пiдприемцiв скандал. Удачi Вам Ярославе та Свiтланi.

    • Насправді в “сім’ї не без урода”. Щодо парламентської опозиції, то я взагалі нікого з них не підтримую і впевнений, що ті, хто прийдуть до влади викликатимуть теж кучу запитань. Тут акцент на іншому: хто б не прийшов – гірше вже не буде, адже нинішній режим переступив всі рамки дозволеного і боротьба іде не за опозицію, а за повалення нинішнього режиму. БЮТ, УДАР і Свобода (які виявились звичайними боягузами) просто примазуються до нинішнього протистояння створеного народом. Те, що вони використовують від цього дивіденди залишиться на їхній совісті і рано чи пізно “аукнеться” їм.

 • Pingback: Голова Здолбунівської РДА протягом дня не виходить на зв'язок | Здолбунів.ком - інформаційний ресурс здолбунівського регіону()

X