У Здолбунові на дев'ятиповерхівці розмістили величезний прапор України

У Здолбунові на дев’ятиповерхівці розмістили величезний прапор України

Нещодавно на одному з дев’ятиповерхових будинків при в’їзді до Здолбунова з’явився великий державний прапор. Тепер кожен, хто проїздить трасою Рівне – Остріг, бачить цей символ української незалежності і боротьби.

Прапор встановили мешканці будинку №53 по вулиці Коперника Анатолій Мушик і Олександр Сидоренко. Це було непросто, бо на такій висоті потребувало якісної технічної підготовки і певної відваги. Зате тепер красень-прапор майорить над містом, а сусіди дякують Анатолію і Олександру за патріотичну акцію.

 

 • Дмитрий Королёв

  а почему про дом 63 по коперника не написали.. там давно уже висит, и с ТрассЫ его видно… Видимо дом как то с вами связан…….

  • Світлана

   Так, пов’язаний – я там живу. Але фотографії на сайт надали ще кілька тижнів тому зовсім інші люди. Не розміщували, бо тоді б “друзі” написали, що Ніколіна піариться на сусідах))) Щодо будинку 63, то писали про розкішний балкон, бо мешканці повідомили про таку патріотичну красу. А взагалі писали про “космонавта”, про костел, про міст – про всі цікаві місця, прикрашені патріотичними кольорами. Так що не шукайте кота в темній кімнаті, особливо якщо його там немає)))

   • Дмитрий Королёв

    я не про Балкон, а про первый флаг над трассой))). всего лишь

X